انتها تصویربرداری قندپهلو، پخش برنامه مجدد به تعویق افتاد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، امیر قمیشی تهیه کننده برنامه قند پهلو با اشاره به آخرین مراحل فراوری این برنامه بیان نمود: شب گذشته چهارشنبه هشتم اسفندماه ضبط و تصویربرداری این برنامه به سرانجام رسید.

انتها تصویربرداری قندپهلو، پخش برنامه مجدد به تعویق افتاد

وی اضافه نمود: فینال قند پهلوی هشتم شب گذشته مقابل دوربین رفت و مراحل تصویربرداری خاتمه یافت.

قمیشی همچنین با اشاره به پخش این برنامه که تاکنون یک قسمت از آن روی آنتن رفته است، اعلام کرد: اسفند و نیمه اول فروردین روزهای تراکم و فشردگی کنداکتور شبکه های تلویزیونی است که باعث شد پخش برنامه به تعویق بیفتد.

وی اعلام کرد: مدیران تصمیم گیرنده در این حوزه به احترام مخاطبان پیگیر قندپهلو تصمیم گرفته اند تا پخش این برنامه به صورت منظم و شبانه در کنداکتور قرار بگیرد لذا علی رغم اعلام قبلی مبنی بر پخش در روزهای زوج، این برنامه تلویزیونی پس از خاتمه پخش برنامه مشاعره از اواسط اسفند هرشب از شبکه آموزش پخش می گردد.

تهیه کننده قندپهلو در خاتمه درباره تصیمم گیری ها نسبت به زمان پخش برنامه گفت: طبیعتا تهیه کننده و عوامل فراوری برنامه صرفا به تحویل به موقع برنامه پیرو برنامه ریزی های قبلی به شبکه متعهد هستند امّا در خصوص زمان و چگونگی پخش تصمیم قطعی با سیماست و تهیه کننده صرفاً نظر مشورتی دارد و در این زمینه هم هیچگونه مسئله ای با مدیران شبکه آموزش وجود ندارد.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1546

به "انتها تصویربرداری قندپهلو، پخش برنامه مجدد به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها تصویربرداری قندپهلو، پخش برنامه مجدد به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید