پیشرفت 65 درصدی طرح فاضلاب اهواز تا سه سال آینده

به گزارش راه ساری، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: امیدواریم با همدلی، حداقل طرح جامع فاضلاب اهواز تا دو سه سال آینده به 65 درصد پیشرفت فیزیکی برسد.

پیشرفت 65 درصدی طرح فاضلاب اهواز تا سه سال آینده

سعید دشتی زاده در بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر اهواز که امروز (24 آذرماه) با دستور کار ارائه گزارش عملکرد و اعلام برنامه های راهبردی خروج شهر اهواز از چالش های مربوط به مسائل فاضلاب و ارائه گزارش عملکرد پیشرفت پروژه دفع آب های سطحی برگزار گردید، با اشاره به مسائل فاضلاب اهواز اظهار کرد: چه کسی است که نداند مسائل زیرساختی آب و فاضلاب چه اندازه است و از سال های گذشته وجود داشته است؟ چه کسی می تواند منکر این کوشش شبانه روزی شهرداری، آبفا و حتی پلیس راهور گردد؟

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: امیدواریم این همکاری ادامه یابد تا کار به جایی برسد. باید از این نگاه ویژه مسئولان به عنوان یک فرصت استفاده گردد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز با اشاره به اجرای طرح فاضلاب اهواز، گفت: اگر همکاری شهرداری در صدور مجوز حفاری نبود، کار این اندازه پیشرفت نداشت. امیدواریم با همدلی، حداقل طرح جامع فاضلاب اهواز تا دو سه سال آینده به 65 درصد پیشرفت فیزیکی برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14481

به "پیشرفت 65 درصدی طرح فاضلاب اهواز تا سه سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت 65 درصدی طرح فاضلاب اهواز تا سه سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید