آنچلوتی: بد دفاع کردیم و این زنگ خطری برای ما است، اینسینیه آماده بازی با آرسنال است

به گزارش راه ساری، کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم فوتبال ناپولی از عملکرد شاگردانش برابر جنوا راضی نیست.

آنچلوتی: بد دفاع کردیم و این زنگ خطری برای ما است، اینسینیه آماده بازی با آرسنال است

به گزارش خبرنگاران، کارلو آنچلوتی در پی تساوی یک بر یک شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل جنوا در هفته سی ویکم سری A ایتالیا به شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا در پاسخ به این پرسش که به نظرم می رسد که ناپولی روی بازی با آرسنال در لیگ اروپا تمرکز کرده بود؟ گفت: من فکر نمی کنم که بازیکنان ما پریشان بودند چون اصلاً در خصوص بازی با آرسنال صحبت نکرده بودیم. ما می دانستیم که در بازی با امپولی می توانستیم به مشکل خواهیم خورد، اما مشکلاتی که در این بازی داشتیم، کمی غیرمنتظره بود.

وی افزود: ما در مقاطعی از این بازی بد دفاع کردیم، حتی وقتی که یک بازیکن از حریف بیشتر داشتیم و این بدین معناست که ما نتوانستیم بازی را تحت کنترل خود بگیریم. اگر شما بر بازی تسلط داشته باشید، به حریف اجازه ترتیب ضدحمله و حضور در زمین تان را نخواهید داد. این قطعاً زنگ خطری برای ما است چون اگر در لندن اینطور مقابل آرسنال - دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا - بازی کنیم، به دردسر خواهیم افتاد. دیدن این سبک بازی از ناپولی غیرمعمول است، از این رو از حالا چهار روز فرصت داریم تا به بازی معمول خود بازگردیم.

سرمربی ایتالیایی آبی پوشان ناپل ادامه داد: ما باید بهتر دفاع کنیم و در حمله هم بهتر باشیم. اگر در بازی با آرسنال به فکر ارائه بازی هجومی هستیم، باید در دفاع هم خوب عمل کنیم. با تمام این وجود بازیکنان به لحاظ فیزیکی در وضعیت خیلی خوبی هستند و آمار آنها نیز خیلی مثبت است. خبر خوب این است که لورنزو اینسینیه قادر به 30 دقیقه بازی بود و اکنون آماده بازی با آرسنال است.

کارلتو همچنین در خصوص افزایش فاصله امتیازی تیمش در صدر جدول سری A با یوونتوس صدرنشین به 20 امتیاز بیان کرد: ما می خواستیم فاصله مان با یوونتوس را کم کنیم، اما اخیراً امتیازهای زیادی از دست دادیم و یوونتوس هم فوق العاده بوده است. هدف ما کسب امتیازی در حدود 80 تا 90 امتیاز بود، اما اگر به زودی از خواب بیدار نشویم، نمی توانیم به هدف مان برسیم.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2132

به "آنچلوتی: بد دفاع کردیم و این زنگ خطری برای ما است، اینسینیه آماده بازی با آرسنال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی: بد دفاع کردیم و این زنگ خطری برای ما است، اینسینیه آماده بازی با آرسنال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید