استقرار اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی تهران تا سرانجام سال

به گزارش راه ساری، به دنبال اعلام خبری در خصوص استقرار نیروهای اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی پایتخت، رئیس اورژانس تهران درباره چگونگی استقرار این نیروها توضیحاتی را ارائه کرد.

استقرار اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی تهران تا سرانجام سال

دکتر پیمان صابریان در گفت وگو با خبرنگاران در این باره اظهار کرد: طی مدت گذشته مصوبه ای را از شورای اسلامی شهر تهران گرفتیم که طبق آن قرار شد اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی سطح شهر استقرار داشته باشد تا در زمان های مورد احتیاج عملیات مشترک انجام گردد.

وی اضافه نمود: ایستگاه های آتش نشانی در نقاط استراتژیک و عملیاتی شهر واقع شدند که دسترسی مناسبی به مناطق مختلف شهر دارند، از این جهت اگر آمبولانس و موتورلانس های اورژانس هم در آن ها مستقر شوند می توانند با سرعت و هماهنگی بیشتری عملیات ها را پیش ببرند.

به گفته صابریان، تا کنون در برخی از حوادث ، احساس احتیاج و کمبود این همکاری معین بود که خوشبختانه با این اقدام رفع خواهد شد.

رئیس اورژانس تهران از محقق شدن استقرار اورژانس در ایستگاه های سازمان آتش نشانی طی سه یا چهار ماه آینده اطلاع داد و اضافه نمود: قرار است در مرحله اول اجرای این طرح نیروهای 30 ایستگاه در این پایگاه ها مستقر شوند، بنابراین از آن موقع به بعد بر اساس احتیاج هر ماموریت نیروهای اورژانس نیز به همراه آتش نشانی به محل حادثه اعزام خواهند شد.

به گفته وی هم اکنون نیروهای اورژانس تهران در سوله های بحران نیز حضور دارند و حدود 51 پایگاه اورژانس در این سوله ها مستقر هستند.

به گزارش خبرنگاران، پیروز حناچی شهردار تهران پیش از این و در حاشیه مراسم افتتاح ایستگاه جدید آتش نشانی اعلام نموده بود: یکی از خدمات جدید که با همکاری اورژانس رخ داده این است که از این پس در ایستگاه های آتش نشانی اورژانس و موتورلانس مستقر خواهیم داشت.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان، تور لحظه آخری مالزی، تور مالزی نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان مالزی را از ما بخواهید.

kheimehnews.ir: با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4635

به "استقرار اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی تهران تا سرانجام سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار اورژانس در ایستگاه های آتش نشانی تهران تا سرانجام سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید