اظهارات لوپتگی پس از شکست سنگین رئال مادرید در ال کلاسیکو

به گزارش راه ساری، سرمربی رئال مادرید با وجود شکست سنگین مقابل بارسلونا مطمئن است که تیمش دوباره به روند خوب خود باز خواهد گشت و او می تواند در این مسیر سفیدپوشان را راهنمایی کند.

اظهارات لوپتگی پس از شکست سنگین رئال مادرید در ال کلاسیکو

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، رئال مادرید یکشنبه شب در هفته دهم لالیگا با نتیجه پنج بر یک مغلوب بارسلونا شد. یولن لوپتگی پس از بازی گفت: شکست سختی بود. شکست در خانه بارسلونا همیشه تلخ تر است. می توانستیم در نیمه دوم نتیجه را جبران کنیم اما این اتفاق نیفتاد. چند موقعیت گل داشتیم تا به هدفمان برسیم اما این چنین نشد. در مقابل تیم حریف به وسیله ضربه پنالتی و یک نفوذ توانست بازی را دو بر صفر کند و نیمه اول را با پیروزی به سرانجام برساند. در نیمه دوم تغییراتی در ترکیب انجام دادیم. در برخی لحظات می توانستیم به گل دست یابیم چون موقعیت مسلم گلزنی داشتیم اما این اتفاق نیفتاد و حریف در ادامه به گل رسید. گل سوم بارسلونا تمام اشتیاق ما را برای جبران نتیجه از بین برد. سپس به شدت تنبیه شدیم. بازی باز بود و به همین خاطر دو تیم می توانستند موقعیت سازی نمایند. نتیجه پنج بر یک واقعیت این بازی نبود اما باید این شکست را قبول کنیم.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: مانند بازیکنان ناراحت هستم اما برای ادامه دادن هنوز قدرت دارم. من سرمربی هستم و ما اکنون در ماه اکتبر به سر می بریم. شکست سختی را تجربه کردیم. این شرایط بد یک روز به سرانجام خواهد رسید. می توانیم رشد کنیم و بهتر شویم چون از بازیکنانی برخورداریم که توانایی تغییر چنین وضعیتی را دارند. هنوز امیدوار هستیم. ناراحت هستم اما برای ادامه مربیگری در رئال مادرید توان دارم.

سرمربی اسپانیایی اضافه کرد: بازیکنانم کوشش زیادی کردند به خصوص در نیمه دوم اما نتوانستند از موقعیت های خود بهره کامل را ببرند. زمانی که نتیجه بازی سه بر یک شد همه چیز تغییر کرد. مطمئن هستم می توانیم بهتر شویم و از این وضعیت بد خارج شویم. سه هفته فاجعه آمیز را پشت سر گذاشتیم. همه چیز را تجربه کردیم اما بالاخره این روزهای بد سرانجام خواهد یافت و چهره اصلی تیم معین خواهد شد. دیدار امشب عجیب بود. در نیمه اول حریف منسجم بود و با پنالتی ای که به لطف VAR به دست آورد توانست با نتیجه خوبی نیمه اول را به سرانجام برساند. در نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم و حتی یکی از ضربه هایمان به تیرک دروازه برخورد کرد.

لوپتگی درباره اخراج احتمالی اش گفت: من در این رابطه تصمیم گیرنده نیستم. درباره خودم و شرایطم شرح دادم و به این تیم اعتقاد دارم. دیگر مسائل به من مربوط نیست.

سرمربی رئال مادرید در سرانجام اظهار کرد: می دانیم فوتبال چگونه پیش می رود. من سرمربی هستم و مسئولیت تیم به عهده سرمربی است. من مسخره نیستم اما برخی مسائل نیز وجود دارد. در اینجا همه چیز را به دست آوردیم و همه چیز را از دست دادیم. در جایی از فصل قرار داریم که می توانیم شرایطمان را بهبود بخشیم. با وجود اینکه روز سختی را پشت سر گذاشتیم اما مادرید می تواند مانند فصل های گذشته بدرخشد. اتفاق های زیادی در این تیم اتفاق افتاده است اما مطمئن هستم تیم بهتر خواهد بود. حریف ما را تنبیه کرد. ابتدا باید از این شکست عبور کنیم و سپس با باور خود سعی کنیم از این شرایط خارج شویم. بیرون از مادرید کسی به ما یاری نخواهد کرد و ما تنها با کوششمان می توانیم بهتر شویم.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 534

به "اظهارات لوپتگی پس از شکست سنگین رئال مادرید در ال کلاسیکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات لوپتگی پس از شکست سنگین رئال مادرید در ال کلاسیکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید