افتتاح 92 پروژه مالی در قم، 14 هزار شغل ایجاد می گردد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، مهرداد غضنفری امروز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگاران، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، با اشاره به سیاست گذاری های مالی، اظهار کرد: باید سیاست ها به گونه ای تدوین گردد که به رفع کردن مسائل معیشتی مردم به صورت جدی توجه گردد.

افتتاح 92 پروژه مالی در قم، 14 هزار شغل ایجاد می گردد

وی با اشاره به افتتاح پروژه هایی که در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد، توضیح داد: پروژه های متعددی در طول سال در استان قم به بهره برداری می رسد اما براساس برنامه ریزی های اجرا شده مقرر شد پروژه هایی که در آستانه 40 سالگی انقلاب در قم به بهره برداری می رسد به اشتغال زایی توجه جدی داشته باشد.

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع انسانی استاندار قم ادامه داد: از 368 پروژه ای که در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد 92 پروژه مالی است و اشتغال زایی به دنبال دارد.

عضنفری با شاره به اعتبار پروژه های مالی که در قم به بهره برداری می رسد، گفت: این پروژه ها با بیش از 450 میلیارد تومان اعتبار در حوزه های مالی، اشتغال زایی و فراوری و صنعتی در قم به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه تخصیص اعتبار 450 میلیارد تومان به حوزه مالی نشان از سرمایه گذاری 55 درصدی در این حوزه دارد، اعلام کرد: در طول یک سال گذشته بیش از هزار میلیارد تومان بانک های استان در زمینه اجرای پروژه های مالی مشارکت داشتند.

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع انسانی استاندار قم اعلام نمود: این اقدامان موجب شد در قم بیش از 4 هزار شغل تثبیت و 400 شغل جدید ایجاد کرد.

وی از در نظر دریافت برنامه هایی برای جذب سرمایه گذار در قم اطلاع داد و توضیح داد: با کوشش هایی که صورت گرفت شمار فراوانی از واحدهایی که راکد بودند به چرخه فراوری بازگشتند و در این راستا سرمایه در گردش در بازار فراوری تأمین شد.

غضنفری در ادامه سخنانش یکی از مسائل مالی که در استان قم وجود دارد را تملک واحدهای صنعتی بدهکار به بانک ها ذکر و خاطر نشان کرد: در سال 98 هر واحد صنعتی که در تملک بانک ها باشد با تدابیر مالی به چرخه فراوری باز گردانده می شوند.

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع انسانی استاندار قم از ایجاد 14 هزار شغل در قم اطلاع داد و اعلام نمود: برای هدفگذاری ایجاد این تعداد شغل در قم 4 هزار میلیاد تومان اعتبار پیش بینی شده که 80 درصد آن از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی تأمین می گردد.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1233

به "افتتاح 92 پروژه مالی در قم، 14 هزار شغل ایجاد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 92 پروژه مالی در قم، 14 هزار شغل ایجاد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید