انحراف اتوبوس در محور انار - شهربابک؛ 14 زخمی بر جای گذاشت

به گزارش راه ساری، رییس اورژانس کرمان از وقوع دو حادثه ترافیکی که منجر به کشته و زخمی شدن 20 نفر شد، اطلاع داد.

انحراف اتوبوس در محور انار - شهربابک؛ 14 زخمی بر جای گذاشت

دکتر محمد صابری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، در تشریح این خبر گفت: یک دستگاه اتوبوس در ساعت 6 و 17 دقیقه 8 مرداد ماه در کیلومتر 85 محور انار- شهر بابک از جهت منحرف شده است.

وی جهت این اتوبوس را اصفهان به سمت بندرعباس خاطرنشان کرد و اضافه نمود: متاسفانه در این حادثه 14 نفر مصدوم شدند که بعد از دریافت حادثه سریعا پایگاه های اورژانس جوزم، بابک مس و مرکزی یک و دوم به محل حادثه اعزام شدند و 12 نفر پس از آنالیز مشکل خاصی نداشتند.

رییس اورژانس کرمان، رده سنی مصدومین این حادثه را 25 تا 55 سال دانست و ادامه داد: 2 نفر از مسافران دچار تروما به کمر شده و 12 نفر جهت اقدام تشخیصی و درمانی بیشتر به بیمارستان ولیعصر(عج) شهر بابک منتقل شدند.

وی از واژگونی پراید در ساعت 6 و 9 دقیقه امروز اطلاع داد و اظهار کرد: این حادثه در کیلومتر 76 محور راور - شهد به وقوع پیوست.

صابری از کشته و زخمی شدن 6 نفر در این حادثه اطلاع داد و مطرح کرد: متاسفانه در این حادثه یک دختر 10 ساله جان باخت و دو خانم و یک آقا با رده سنی 25 تا 40 سال و یک دختر بچه سه و یک پسر بچه 14 ساله مصدوم شدند که وضعیت پسر بچه 14 ساله وخیم می باشد، شایان ذکر است حال عمومی سایر مصدومین خوب است.

وی در انتها با اشاره به کلیپی که در فضای مجازی روز گذشته با محتوای اینکه پرسنل اورژانس 115 زرند در محل اورژانس حضور نداشته است، خطاب به فرمانداران گفت: پرسنل اورژانس 115 در زمان ماموریت باید در محل حادثه حضور داشته باشند نه در مقر اورژانس، لذا پرسنل اورژانس 115 زرند در دو شب گذشته در حال ماموریت برای نجات جان افراد بودند.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4038

به "انحراف اتوبوس در محور انار - شهربابک؛ 14 زخمی بر جای گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انحراف اتوبوس در محور انار - شهربابک؛ 14 زخمی بر جای گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید