انصاری فرد: به خانواده نوروزی به خاطر عزت و جایگاه هادی تبریک می گویم

به گزارش راه ساری، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مراسم بزرگداشت و سالگرد درگذشت مرحوم هادی نوروزی حضور یافت.

انصاری فرد: به خانواده نوروزی به خاطر عزت و جایگاه هادی تبریک می گویم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری فرد در جریان سخنرانی خود در مراسم سالگرد و بزرگداشت زنده یاد هادی نوروزی که امروز در کپورچال برگزار شد، گفت: پیش از حضور در مراسم بغض سنگینی داشتم و نمی توانستم حرف بزنم. خدا را شکر این بغض ترکید. امروز در حالی مرور خاطرات هادی نوروزی هنوز برای ما سخت است که عزادار یک مرد بزرگ یعنی استاد کاشانی هم شده ایم.

وی ادامه داد: خانواده پرسپولیس، بزرگ ترین خانواده دنیاست. افتخار می کنیم که خدمتگزار این خانواده هستیم. خدمتگزار کسانی هستیم که نام شان در این باشگاه جاودانه است و هوادارانی که این قدر با معرفت هستند. امثال هادی نوروزی نام شان در پرسپولیس جاودانه شده است. این مسئله حتماً دلایل قوی خودش را دارد. او همیشه رعایت شئونات را کرد و این عزت را هرکسی به دست نمی آورد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس همچنین بیان نمود: من به بچه محل های هادی هم تبریک می گویم که هم یک چنین بچه محلی داشتند و هم خودشان این قدر بامعرفت هستند که یاد او را زنده نگه می دارند. این مراسم کار بزرگی است. این محبت و دوستی و مرام و معرفت است که باقی می ماند. من از اهالی روستا و عزیزان دیگری که در این جهت تلاش می کنند، تشکر می کنم. دیدن این صحنه ها، ما را هم مصمم تر و محکم تر می کند تا بتوانیم دل آنها را که برای این باشگاه می تپد، شاد کنیم.

انصاری فرد خاطر نشان کرد: من به خانواده هادی به ویژه به پدر، برادر، مادر، همسر و یادگارهای او هم تسلیت و هم تبریک می گویم که هادی عزیز در جایگاهی قرار گرفته است که در چهارمین سالگرد درگذشتش چنین جمعیتی گرد هم آمده اند. از خدای متعال می خواهم ما هم بتوانیم جهتی را برویم که اگر یک روز از دنیا رفتیم قدری از این شکوه و مقام برای ما هم باشد. همچنین باز هم در اینجا از استاد کاشانی یاد می کنم که فقدان او قابل جبران نخواهد بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در سرانجام افزود: با توجه به اتفاقی که افتاد حال خوبی ندارم و زیاد وقت حاضرین را نمی گیرم. فقط می خواهم ما را هم دعا کنید تا در انجام کاری که در حال انجامش هستیم خدا ما را یاری کند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5573

به "انصاری فرد: به خانواده نوروزی به خاطر عزت و جایگاه هادی تبریک می گویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: به خانواده نوروزی به خاطر عزت و جایگاه هادی تبریک می گویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید