بورس یکشنبه چگونه شروع شد؟ ، تقاضای شدید برای سهام بانکی

به گزارش راه ساری، به گزارش تجارت نیوز، در شروع معاملات بازار سهام روز یکشنبه 31 فروردین، شاخص کل با رشدی 14 هزار واحدی در سطح 683 هزارتایی نهاده شد تا همچنان در مدار صعود باقی بماند.

بورس یکشنبه چگونه شروع شد؟ ، تقاضای شدید برای سهام بانکی

در 35 دقیقه ابتدایی معاملات امروز، سه نماد فولاد، فملی و کگل به ترتیب با 1651، 1235 و 886 واحد بیشترین تاثیر را بر رشد شاخص کل بورس داشتند و در فرابورس نیز سه نماد ذوب، میدکو و ومهان تاثیرگذارترین نمادها بودند.

معاملات امروز در حالی پیگیری می گردد که مجموع ارزش معاملات امروز بورس و فرابورس به بیش از 31 هزار میلیارد ریال رسیده است. این در حالی است که بیش از 2 میلیارد سهم در بورس و 840 میلیون سهم در فرابورس در این 35 دقیقه معامله شده است. همچنین گروه های بانکی و دارویی با نمادهایی یکدست سبزپوش روبرو بوده و بعضی نمادهای گروه محصولات شیمیایی در محدوده منفی معامله می شوند. از نکات جالب بازار می توان به عبور قیمت وتجارت و وبصادر از مرز 100 تومان اشاره نمود.

بر اساس دستورالعمل سازمان بورس و اوراق بهادار، معاملات شستا به بعد از ساعت 13:30 موکول شده و به مدت یکساعت بدون مرحله پیش گشایش انجام خواهد شد. چهار نماد شگویا، تملت، زکوثر و صبا نیز از ساعت 12:35 تا 13:30 مجاز به معامله خواهند بود.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8725

به "بورس یکشنبه چگونه شروع شد؟ ، تقاضای شدید برای سهام بانکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس یکشنبه چگونه شروع شد؟ ، تقاضای شدید برای سهام بانکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید