ترابی بعد از اولین پاس گل: به زودی گل هم می زنم

به گزارش راه ساری، خوشحالم که اولین پاس گلم را در پرسپولیس دادم و امیدوارم که در ادامه راه بتوانم شرایط بهتر از این هم داشته باشم و به زودی گل بزنم.

ترابی بعد از اولین پاس گل: به زودی گل هم می زنم

پاس گلی که مهدی ترابی در بازی با پدیده به مصلح داد، در میان انتقادها گم شد اما خود این بازیکن با خوشحالی از نخستی پاس گلش در پرسپولیس حرف می زند: در آن صحنه کرنر شد و من توپ را فرستادم روی دروازه که خوشبختانه با ضربه شایان تبدیل به گل شد. خوشحالم که اولین پاس گلم را در پرسپولیس دادم و امیدوارم که در ادامه راه بتوانم شرایط بهتر از این هم داشته باشم و به زودی گل بزنم. همه تمرکز من روی موفقیت پرسپولیس است و امیدوارم که در ادامه راه بیشتر به تیم یاری کنم.

ترابی پنالتی زن خوبی است و عجیب اینکه از او پرسیده اند چرا تا انتها بازی با پدیده در زمین نماند که یکی از پنالتی های پرسپولیس را بزند. پرسشی که او این طور پاسخش را داده: آقای برانکو با تعویض هایی که انجام داد می خواست کار را در زمان قانونی تمام کند و دوست نداشتیم کار به پنالتی بکشد. گذشته از این، مهم پیروزی تیم بود که به آن رسیدیم.

ترابی درباره حرکات بهنام برزای موقع پنالتی زدن هم گفته: واقعاً در آن شرایط احتیاج نبود این کارها را انجام دهد چرا که تماشاگران ما کاری به کسی نداشتند و فقط تیم خودشان را تشویق می کردند. به نظر من او می خواست خودش را در دل طرفداران یک تیم دیگر جا کند اما اقداماتی انجام داد که باعث واکنش طرفداران ما شد. مطمئناً خودش هم فهمیده کارش اشتباه بوده و نباید آن کارها را انجام می داد.

شماره 9 پرسپولیس در انتها به استقبال بازی با نفت مسجدسلیمان رفته: مطمئناً همه تمرکزمان روی بازی با نفت است و می خواهیم با پیروزی در این بازی به صدر جدول برگردیم.

11 - 270

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1445

به "ترابی بعد از اولین پاس گل: به زودی گل هم می زنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی بعد از اولین پاس گل: به زودی گل هم می زنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید