اخبار صنعت

استقلال و پرسپولیس هنوز محروم هستند، قانون برای خارجیها سرجایش است

به گزارش خبرنگاران، فریبرز محمودزاده در خصوص محرومیت باشگاه های ایران از جابجایی با رای فیفا، گفت: پنجره جابجایی استقلال و پرسپولیس همچنان بسته است. تا این لحظه مکاتبه ای برای باز شدن این پنجره انجام نشده است.

12 مرداد 1400

معرفی خدمات زیبایی کلینیک تخصصی رز

از دیرباز تا کنون مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان برای زیبا و منظم به نظر رسیدن ظاهر خود، به آراییدن می پردازند. از آن طرف گروهی از دانشمندان با استفاده از نبوغ و خلاقیت خود، برای پوشاندن جامه عمل به این هدف مردم، تعداد بیشماری از دستگاه های مختلف قابل...

12 مرداد 1400

فرح بخش: سینما نیازمند سرمایه گذار ثابت است، تهیه کنندگان حق العمل کار!

محمدحسین فرح بخش تهیه کننده و کارگردان سینما معتقد است که سینمای ایران احتیاج به سرمایه گذار ثابت دارد، نه سرمایه گذارانی که امروز می آیند اما معلوم نیست تا سال بعد در کار سینما باشند!

12 مرداد 1400

بسیاری ازجوانان شهرستان باتیم والیبال شهرداری ورامین زندگی میکنند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه شهرداری ورامین، مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری ورامین ضمن اعلام حمایت از کادرفنی و بازیکنان تیم والیبال ورامین عنوان داشت: تا قبل از مثبت شدن تست کرونای اعضای تیم، عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما به تدریج ویروس...

12 مرداد 1400

یک سارق مسلح در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر دستگیر شد

یک سارق مسلح در عملیات حراست ارشد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر شناسایی، دستگیر و تحویل ماموران انتظامی شد.

12 مرداد 1400

خبرنگاران ادامه آلودگی هوا در کلان شهرها همراه با کاهش دما در جنوب شرق کشور

تهران- خبرنگاران- کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش 8 درجه ای دما در جنوب شرق کشور خبر داد و گفت: هوای کلان شهرها را تا اوایل هفته آینده آلوده و با انباشت آلاینده ها پیش بینی می شود.

12 مرداد 1400

معرفی 9 متخلف حوزه تامین تخم مرغ به تعزیرات حکومتی در خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشکیل پرونده تخلف برای 9 متخلف حوزه تولید و تامین تخم مرغ در استان و معرفی آنان به تعزیرات حکومتی خبر داد.

12 مرداد 1400

مرکز خرید ونیزیا استانبول؛ خرید در جایی شبیه به ونیز، عکس

مرکز خرید ونیزیا استانبول یکی از مراکز خرید استانبول و یک اوت لت معروف استانبول ترکیه است. در این نوشته کوشش می کنیم شما را بیشتر با این مرکز خرید استانبول آشنا کنیم:

12 مرداد 1400

پارگی لوله در پتروشیمی خراسان سبب ایجاد صدای شدید در منطقه شده است

رئیس روابط عمومی پتروشیمی خراسان درباره حادثه این مجتمع گفت: ورود ناگهانی گاز سبب پارگی در تجهیزات واحد آمونیاک شده که صدای مهیبی را در منطقه ایجاد کرده است.

12 مرداد 1400

خدماتی که می تواند فضا را به زندگی مردم پیوند بزند، پیشنهادی برای معین شعار دولت آینده

به اعتقاد محققان حوزه فضایی برای توسعه کسب و کارهای فضا پایه نیاز به اشتراک گذاری تصاویر ماهواره ای، مشخص موقعیت و اطلاعات مکانی داریم که در این زمینه کشور بیشتر با مسائل غیر فنی مانند موضوعات فرهنگی روبرو است.

12 مرداد 1400

آنالیز طرح تشکیل 2 وزارتخانه جدید در مجلس

تهران (پانا) - عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس از آنالیز تشکیل 2 وزارتخانه جدید در کمیسیون متبوعش اطلاع داد.

12 مرداد 1400

ائتلاف سعودی کشتی حامل گاز خانگی برای مردم یمن را دزدید

سخنگوی رسمی شرکت نفت یمن اظهار داشت که ائتلاف سعودی یک کشتی حامل بیش از پنج هزار تن گاز خانگی برای مردم یمن را دزدیده است.

12 مرداد 1400

چگونه مصرف انرژی را کاهش دهیم!

صرفه جویی در مصرف انرژی در زندگی های امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. انجام این کار نه تنها می تواند در کاهش هزینه های زندگی به شما یاری کند، بلکه نیازی اساسی برای آیندگان نیز شناخته می گردد. بنابراین صرفه جویی در مصرف انرژی می تواند تاثیر مثبتی...

12 مرداد 1400

بروکرها در ایران امنیت شغلی ندارند

کارگزار فن بازار منطقه ای استان قزوین گفت: بعضی ها بروکر ها را به چشم بنگاه معاملات می بینند و پس از آشنایی آن ها را دور می زنند و از این جهت کارگزار ها امنیت شغلی ندارند.

12 مرداد 1400

نهضت بهسازی شرایط راه ها در سال 98، مسکن باید از کالای سرمایه ای خارج شود

اسلامی گفت: در سال 98 نهضت بهسازی و اصلاح شرایط راه ها داشتیم و بسیاری از جاده های کشور نوسازی شد.

12 مرداد 1400

خانم سلحشوری ما از طرف مردم از شما مسئولین معذرت می خواهیم!

اظهار نظر جدید پروانه سلحشوری نماینده اصلاح طلب مجلس بار دیگر با واکنش های انتقادی کاربران فضای مجازی همراه شد.

12 مرداد 1400

چشم طمع دولت به برداشت از صندوق توسعه ملی کشور را به لبه پرتگاه می برد

دبیر کل جامعه اسلامی دانشجویان گفت: چشم طمع دولت به برداشت از صندوق توسعه ملی کشور را به لبه پرتگاه می برد. هر چند که این دولت از انجام اقداماتی که کشور را به خطر می اندازد، هیچ ابایی ندارد.

12 مرداد 1400

اخبار و تازه ها : رونمایی از لوگوی جدید، برترین اپلیکیشن کاربردی ایران و . . .

طراحی لوگوی جدید خبرنگاران پس از 4 سال فعالیت در عرصه وب و گردشگری تصمیم گرفتیم که لوگو سایت را عوض نماییم . لوگویی که مشاهده میفرمایید طرح جدیدی است که پس از 2 ماه کار شکل گرفته است . خوشحال میشویم نظر شما را درباره لوگوی جدید سایت بدانیم.

12 مرداد 1400

پشت پرده طولانی شدن فرایند انتخاب سرمربی ذوب آهن

مسئولان باشگاه ذوب آهن هنوز جانشین علیرضا منصوریان را انتخاب نکرده اند و این در حالی است که زمان برای آنها به سرعت در حال سپری شدن است.

12 مرداد 1400

دانشگاه علم و صنعت 3 ماهواره عملیاتی به جامعه تحویل داده است

رئیس دانشگاه علم وصنعت ایران گفت: این دانشگاه تا کنون 3 ماهواره عملیاتی را به جامعه تحویل داده که ماهواره ظفر با کاربرد اجتماعی مهم ترین نسخه طراحی شده است.

12 مرداد 1400
تعداد: (300)