تمرکز تیم ملی باید روی مسابقات انتخابی المپیک باشد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگار مهر، لیگ ملت های والیبال از 10 خردادماه شروع به کار می نماید و تیم ملی کشورمان در هفته نخست مسابقات با تیم های ایتالیا، چین و آلمان رقابت خواهد نمود.

تمرکز تیم ملی باید روی مسابقات انتخابی المپیک باشد

محمدرضا سالک کارشناس والیبال در گفت وگو با خبرنگار مهر در آستانه شروع رقابت های لیگ ملت های والیبال اظهار کرد: با توجه به شرایط تیم ملی و تعداد بالای لژیونرهای ایرانی، وضعیت آمادگی بازیکنان مناسب است. صحبت های خوبی از اردوهای تیم ملی می شنویم و همه اینها نویدبخش روزهای خوب در لیگ ملت ها است.

کارشناس والیبال ایران ادامه داد: بازیکنان توانمند و جوانی داریم اما تمرکز تیم ملی باید روی مسابقات انتخابی المپیک باشد. در رقابت های لیگ ملت ها، اکثر کشورها به بازیکنان اصلی خود فشار نمی آورند و ما هم باید همین کار را انجام دهیم.

سالک اظهار کرد: مردم نیز شرایط را درک خواهند کرد و می دانند که مسابقات انتخابی المپیک، حساسیت بیشتری دارد. مربیان تیم ملی باید شرایط را مدیریت نمایند و در لیگ ملت های والیبال، از بازیکنان جوان استفاده بیشتری ببرند و بازیکنان باتجربه تر را حفظ نمایند که دچار مصدومیت نشوند. همانطور که می دانید فشار رقابت های لیگ ملت ها بالا است. باید به نحوی مُهره چینی را انجام بدهیم تا بازیکنان فشار زیادی را متحمل نشوند و تا خاتمه مسابقات مختلف، بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

وی در خاتمه گفت: ایتالیا نخستین حریف ما در مسابقات لیگ ملت ها است. بعید می دانم که آنها هم از تمام بازیکنان اصلی خود استفاده نمایند. تیم ملی ایران شرایط خوبی دارد که در هفته نخست رقابت ها بتواند نتایج خوبی کسب کند. قطعاً رفته رفته شرایط مسابقات سخت تر خواهد شد. مهم این است که ما بتوانیم در این رقابت ها، میدان بیشتری به بازیکنان جوان دهیم.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2987

به "تمرکز تیم ملی باید روی مسابقات انتخابی المپیک باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکز تیم ملی باید روی مسابقات انتخابی المپیک باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید