ثبت نام در اینستاگرام دقیق تر شد ، پرسشهای اولیه در خصوص سن کاربر

به گزارش راه ساری، اینستاگرام تغییراتی جدید در نحوه ثبت نام خود ایجاد کرده است. این تغییرات شامل پرسشهایی درباره سن کاربرانی می شود که قصد دارند یک حساب کاربری جدید ایجاد کنند.

ثبت نام در اینستاگرام دقیق تر شد ، پرسشهای اولیه در خصوص سن کاربر

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اکنون اینستاگرام هنگام افتتاح یک حساب کاربری جدید در خصوص سن کاربر اطلاعاتی را کسب می کند.

اینستاگرام اعلام کرده که این کار با هدف جلوگیری از پیوستن افراد زیر سن قانونی به این برنامه اشتراک عکس انجام می شود. اینستاگرام اعلام کرده که از این پس وقتی شخصی حساب جدیدی را در برنامه اشتراک عکس ایجاد می کند باید تاریخ تولد دقیق خود را اعلام کند. البته اینستاگرام اعلام کرده بخشی از این کار با هدف طبقه بندی اطلاعاتی است ک به افراد ارائه می شود و هدف اصلی این است که افراد اطلاعاتی متناسب با سن و سال و تجرییات خود دریافت کنند.

اگرچه برخی افراد با مولفه های سنی جعلی در اینستاگرام ثبت نام می کنند اما به نظر می رسد در بلند مدت استفاده از مولفه های دقیق تر به نفع خود کاربران است.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: انتخاب
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6859

به "ثبت نام در اینستاگرام دقیق تر شد ، پرسشهای اولیه در خصوص سن کاربر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام در اینستاگرام دقیق تر شد ، پرسشهای اولیه در خصوص سن کاربر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید