جذابیت های تنیس می تواند بخش خصوصی را جذب این رشته کند

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس صبح امروز باحضور در مجمع سالیانه هیئت استان البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهمترین شاخص های وزارت ورزش و جوانان در زمینه ارزیابی فدراسیون ها، بحث تعداد ورزشکاران سازمان یافته است که انتظار داریم هیئت های استانی توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشند.

جذابیت های تنیس می تواند بخش خصوصی را جذب این رشته کند

وی افزود: هم اکنون در استان البرز 218 ورزشکار سازمانه یافته و 8 باشگاه ثبت شده در رشته تنیس فعالیت می کنند که با توجه به پتانسیل این استان و حرکت رو به توسعه ای که در آن صورت گرفته، انتظار داریم این اعداد رشد چشمگیری پیدا کنند.

عزیزی فقدان آئین نامه برای تأسیس باشگاه های تنیس را یکی از مسائل این حوزه دانست و گفت: در حال تدوین آئین نامه ای برای تأسیس و حمایت از باشگاه های ورزشی تنیس در سطح کشور و ارائه آن به وزارت ورزش و جوانان هستیم.

وی تنیس را رشته ای المپیکی و بسیار مهیج و جذاب ارزیابی کرد و ادامه داد: جذابیت های تنیس می تواند صاحبان صنایع و بخش خصوصی را جذب این رشته کند و هیئت های استانی باید از این موقعیت نهایت بهره را ببرند.

رئیس فدراسیون تنیس با اشاره به اهمیت اخلاق مداری در ورزش عنوان کرد: خوشبختانه رشته تنیس دارای ورزشکاران با اخلاقی است و به خوبی می توان اخلاق مداری را در این رشته مشاهده کرد.

وی خبر داد: به زودی مراسمی ملی برای تجلیل از بزرگان و زحمت کشان تنیس کشور برگزار خواهیم کرد.

عزیزی ضمن تأکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام فعالیت های ورزشی عنوان کرد: در حال برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی و بازآموزی برای ارتقای سطح فنی مربیان و داوران هستیم.

وی شرح داد: مجمع پویا موجب پویایی هیئت خواهد شد و از تمامی اعضای مجمع تنیس البرز می خواهیم که با همدلی و مشارکت هیئت استان را در راستا توسعه و پیشرفت یاری دهند.

بالی: سفر به جزیره ای شگفت انگیز در اندونزی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10431

به "جذابیت های تنیس می تواند بخش خصوصی را جذب این رشته کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذابیت های تنیس می تواند بخش خصوصی را جذب این رشته کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید