جزئیات ودیعه رایگان بیدود برای دانشجویان و خبرنگاران

به گزارش راه ساری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن اعلام جزئیات طرح شهرداری برای رایگان کردن ودیعه 159 هزار تومانی دوچرخه های بیدود برای دانشجویان و خبرنگاران گفت که این طرح مشمول دانش آموزان نمی شود.

جزئیات ودیعه رایگان بیدود برای دانشجویان و خبرنگاران

یوسف حجت در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد جزئیات طرح شهرداری تهران برای رایگان کردن ودیعه دوچرخه های هوشمند بیدود گفت: آیین نامه این طرح در حال تدوین است و به نظر می رسد تا یک ماه آینده نهایی و ابلاغ شود.

وی با بیان این که براساس این طرح شهرداری تهران در راستای توسعه حمل و نقل پاک ودیعه 159 هزار تومانی دوچرخه های اشتراکی بیدود را برای دانشجویان و خبرنگاران پرداخت می کند گفت: از آن جا که برای دسترسی به این دوچرخه ها باید از اپلیکیشن موبایلی استفاده کرد و دانش آموزان نیز موبایل نباید به همراه داشته باشند، این طرح شامل دانش آموزان نمی شود.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در توضیح روال اجرای این طرح اظهار کرد: از دانشگاه ها لیست دانشجویان را دریافت خواهیم کرد و آن را به شرکت بیدود می دهیم تا ودیعه برای این دانشجویان رایگان شود، البته دقت داشته باشید که هزینه هر بار سفر و مبلغ بیمه 30 هزار تومانی برعهده استفاده کننده است.

وی با بیان این که اگر افراد کمتر از 8 بار در ماه از این دوچرخه ها استفاده کنند، بعد از سه ماه ودیعه را حذف می کنیم و آن را به شخص دیگری می دهیم، در مورد شرایط خبرنگاران نیز گفت: خبرنگارانی که طرح ترافیک دریافت کرده اند مشمول این طرح نمی شوند اما دارندگان کارت بلیت خبرنگاری می توانند از ودیعه رایگان بیدود استفاده کنند.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5130

به "جزئیات ودیعه رایگان بیدود برای دانشجویان و خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ودیعه رایگان بیدود برای دانشجویان و خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید