حسن زاده: بحث برانکو و ناظر به باشگاه سپاهان ارتباط ندارد

به گزارش راه ساری، اسماعیل حسن زاده در خصوص بحث شکایت های دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان از یکدیگر می گوید: خدا می داند نصف گرفتاری های ما از فضای مجازی،سایت ها و رسانه ها است. تخلفاتی که از بازیکنان و کادر فنی دو تیم در جریان قبل یا بعد از مسابقه مشاهده شده و در گزارش آمده، مستقیما از سوی کمیته انضباطی رصد می شوند و مورد رسیدگی قرار می گیرد. شکایت کردن یا نکردن تیم مقابل از این افراد که از دید ما رفتار غیرورزشی داشته اند، هیچ تأثیری ندارد، لذا ما نقض مقررات ورزشی توسط فرد را تنبیه می کنیم و نیازی هم به شکایت دیگران نیست، معمولا هم متعارف نیست اگر کسی نسبت به داور یا حتی بازیکن حریف رفتار غیرورزشی انجام داده و نقض مقررات نموده، حتما باید منتظر شکایتش باشیم. به این مسئله اصلا نیازی نیست و تأکید می کنم که متعارف هم نیست.

حسن زاده: بحث برانکو و ناظر به باشگاه سپاهان ارتباط ندارد

رئیس کمیته انضباطی حرفهایش را اینطور ادامه می دهد: لذا این دو موضوع شکایت این باشگاه یا آن باشگاه از فلان کس یک دردسر و شاید یک رویه غلط و جدید است که امیدوارم باب نشود. هم داور و هم ناظر فدراسیون به درستی همه بازیکنان و اعضای کادرفنی دو تیم را که تخلفی از آنها سر زده است گزارش کردند و ما هم از آنها دعوت کردیم، عده ای باید حضورا بیایند و دفاع نمایند و ما هم به زودی رأی می دهیم. باز هم تأکید می کنم امیدوارم این رویه غلط باب نشود چون به آن اصلا نیازی نیست. مقامات رسمی بازی مسائل را جزء به جزء گفته اند و به شکایت های دو باشگاه نه نیازی است و نه اساسا محلی دارد. ما کار خودمان را انجام می دهیم و این موضوع اصلا دخیل نیست.

او در خصوص شکایت باشگاه سپاهان از اختلاف سرمربی پرسپولیس و ناظر مسابقه معتقد است: این موضوع به آن باشگاه هیچ ارتباطی ندارد. خوشبختانه این مورد هم گزارش شده است. زمانی هست که به عنوان مثال شما مطلبی را در نوشته هایتان جا می اندازید، یک نفر به شما یادآوری می نماید و شما از او تشکر می کنید اما وقتی شما همه چیز را می دانید، دیگر نیازی به یادآوری دیگران نیست. باز هم می گویم امیدوارم این اقدام و رویه نادرست باب نشود که از این به بعد هر کسی بخواهد از متخلفین شکایت کند. مقامات به درستی رصد نموده اند و همه چیز را گفته اند و ما هم وظیفه خودمان را انجام می دهیم.

11-350

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2530

به "حسن زاده: بحث برانکو و ناظر به باشگاه سپاهان ارتباط ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن زاده: بحث برانکو و ناظر به باشگاه سپاهان ارتباط ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید