حسینی - رحمتی؛ از رفتار زشت مجازی تا ملاقات واقعی

به گزارش راه ساری، بازی امشب استقلال و شهر خودرو بسیار به لحاظ جدولی بسیار حساس و مهم است. هر دوتیم برای کسی سهمیه آسیایی رقابت می کنند و هرگونه لغزش و از دست دادن امتیاز می تواند برای هردو تیم گران تمام شود. سپاهان، فولاد و تراکتور منتظر لغزش این دوتیم هستند تا رتبه های دوم و سوم و چهارم لیگ را از آن خودشان کنند.

حسینی - رحمتی؛ از رفتار زشت مجازی تا ملاقات واقعی

رتبه چهارم از این نظر مهم است که در صورت قهرمانی یکی از 3 تیم اول تا سوم جدول در جام حذفی، تیم چهارم هم شانس کسب سهمیه آسیایی خواهد داشت. جدا از جدال آبی و زرشکی پوشان بر سر سهمیه، احتمالاً شاهد رقابت و جدال حساس و احتمالاً پرحاشیه دیگری هم در این مسابقه خواهیم بود.

در یک طرف حسین حسینی و در طرف دیگر مهدی رحمتی دروازه بان های دوتیم هستند. هم تیمی ها و رقبای پرتنش سال های گذشته استقلال که حتی جدایی رحمتی و فاصله افتادن میان آن ها هم باعث نشد تا دست کم دیگر کاری به کار هم نداشته باشند!

25 بهمن سال گذشته و درست قبل از بازی های حساس شهر خودرو و استقلال رحمتی با انتشار یک پست علیه دروازه بان جوان استقلال این آتش زیر خاکستر را شعله ور کرد. شماره یک پدیده نوشت: از ابراز لطف و محبتی که هواداران استقلال همیشه به من داشتند و خصوصاً ظرف یک هفته اخیر بعد از بازی دربی از من حلالیت طلبیدند و منو شرمنده خودشون کردند تشکر می کنم و اینجا باید عرض کنم که خیلی ها حتی آن فرد خاص! از من به خاطر بی اخلاقی های انجام داده حلالیت طلبید و عذرخواهی کرد، اما من در همان زمان سکوت کردم و همه را به خدا سپردم و به عنوان یک بازیکن حرفه ای تمام تمرکز و تلاشم را برای پیروزیت تیم صرف کردم. یادمان نرود که اگر در دنیا بد کسی را بخواهیم خداوند پاسخ ما را خواهد داد و دنبال ذلت کسی نباشیم. فوتبال بردوباخت دارد و روزی می برید و روز دیگری شکست می خورید. برای فوتبال باید در میدان مبارزه کنید نه اینکه در پیچ های فیک اینستاگرامی خاله و اقوام به خانواده من فحاشی کنید. مواظب باشیم در اخلاق شکست نخوریم، چون عزت و ذلت دست خداوند است و تمام.

حسین حسینی هم خیلی زود و در همان روز جواب هم تیمی سابق اش را داد و نوشت: یه بنده خدایی هم بعد بازی با الکویت میاد به بازیکنایی که زیر پست من تبریک گفتند پی ام میده که برای همتون دارم... می خوای با این کار ها تمرکز من رو به هم بزنی. این کار ها قدیمی شده هرچند زیاد از این کار ها دیدم ازش... این جدال مجازی رحمتی اسکرین شاتی از مکالمه ای که با حسینی داشت را منتشر کرد. پس از ردوبدل شدن این پست ها بود که با دخالت و البته فشار هواداران بین دو طرف چیزی شبیه به آتش بس شکل گرفت.

28 بهمن اول رحمتی مقابل پاختاکور نمایش انتقادآمیزی داشت تا شهر خودرو 3 بر صفر بازنده شود و در قعر گروه B لیگ قهرمانان قرار بگیرد و چند ساعت بعد هم حسینی برابر الاهلی روز کم فروغی داشت و با دادن پنالتی زمینه ساز شکست 2 بر یک استقلال شد تا یه شکلی هردو دروازه بان چوب حاشیه سازی های خودشان را بخورند. چند ماه پس ازآن جدال و در شرایطی که شایعه بازگشت رحمتی به استقلال فروکش کرده است

این دو دروازه بان در ورزشگاهی خالی از تماشاگر به مصاف هم می فرایند. این که دو طرف قبل و در حین بازی و در خاتمهی مسابقه چه رفتاری خواهند داشت باوجود برآورد های عمدتاً منفی، باید تا امشب صبر کرد و دید. حتی اگر حسینی و رحمتی با دخالت و وساطت دوست مشترکی به نام بهزاد غلامپور راضی به رودررو شدن شوند و باهم دست داده و خوش وبش هم بکنند که بسیار دور و بعید است، بازهم باید در دل آن ها آشوب باشد.

دست کم هواداران استقلال و آن هایی که هنوز بین دو گزینه رحمتی و حسینی مردد هستند بیش از سایر بازیکنان عملکرد گلر ها را زیر نظر خواهند گرفت. این فکر و تلاش برای بردن جنگ دروازه بانی از رقیب می تواند مانند بازی با پاختاکور و الاهلی روی عملکرد هردو گلر تأثیر بگذارد. به خصوص که هم حسینی و هم رحمتی نشان داده اند که تحت فشار روحی و روانی عملکرد چندان خوب و مطمئنی ندارند. در چنین شرایطی طرفی پیروز تر خواهد بود که قبل، در حین و بعد از بازی از حاشیه ها دوری کند و به جای تمرکز روی عملکرد احتمالی رقیب فقط و فقط از ثانیه یک تا یه صدا درآمدن صدا در آمدن سوت خاتمه بازی حواسش در زمین فوتبال و به جریان بازی باشد.

اینکه حسینی و رحمتی در رعایت این قاعده چقدر پیروز خواهند بود و توان انجام آن رادارند موضوعی است که امشب معلوم می شود!

منبع: ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10951

به "حسینی - رحمتی؛ از رفتار زشت مجازی تا ملاقات واقعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی - رحمتی؛ از رفتار زشت مجازی تا ملاقات واقعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید