حمایت رسانه پرتغالی از ستاره کشورمان، طارمی سلاح کونسیسائو مقابل سیمئونه

به گزارش راه ساری، رسانه پرتغالی سلاح بزرگ پورتو مقابل اتلتیکومادرید را مهدی طارمی دانست و وظیفه سخت ستاره کشورمان صحبت کرد.

حمایت رسانه پرتغالی از ستاره کشورمان، طارمی سلاح کونسیسائو مقابل سیمئونه

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سه شنبه شب در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پورتو در خانه میزبان اتلتیکومادرید است و برای صعود تنها به یک برد نیاز دارد. آنها در صورت شکست سیمئونه از این گروه مرگ صعود خواهند کرد و شاهکاری را به ثبت خواهند رساند.

در جدول گروه B لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول با 5 بازی، 5 برد و 15 امتیاز در صدر قرار گرفته است و پورتو با 5 امتیاز در جایگاه دوم جای گرفته است. میلان با 4 امتیاز و اتلتیکومادرید با 4 امتیاز و تفاضل کمتر در رده های سوم و چهارم قرار گرفته اند.

رسانه پرتغالی گزارشی کوتاه در خصوص این مسابقه نوشت و سلاح پورتو را مهدی طارمی دانست. این رسانه نوشت که ستاره کشورمان در پی بردن پورتو به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا است.

atv در خبر خود نوشت که پورتو در پی صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپاست و وظیفه این برد را به مهاجم خود یعنی مهدی طارمی محول کرده است.

طارمی البته هفته هاست برای پورتو گلزنی نکرده و از این بابت نگرانی ها را افزایش داده است. البته هفته گذشته روزنامه اوجوگو به تمجید از طارمی پرداخت و نوشت که او در تیم تاثیرگذار است با اینکه شاید گلی به ثمر نرساند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14519

به "حمایت رسانه پرتغالی از ستاره کشورمان، طارمی سلاح کونسیسائو مقابل سیمئونه" امتیاز دهید

1 کاربر به "حمایت رسانه پرتغالی از ستاره کشورمان، طارمی سلاح کونسیسائو مقابل سیمئونه" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت رسانه پرتغالی از ستاره کشورمان، طارمی سلاح کونسیسائو مقابل سیمئونه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید