خدمت رسانی مترو اصفهان به شهروندان در نوروز 99

به گزارش راه ساری، شهردار اصفهان گفت: به دلیل استفاده بیشتر مردم در روزهای پایانی سال از مترو در کوشش هستیم تا مترو سال جاری در ایام نوروز هم خدمات رسانی کند.

خدمت رسانی مترو اصفهان به شهروندان در نوروز 99

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: روزهای خاتمهی هفته گذشته به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اولین برنامه از رویداد شب های فرهنگی اصفهان با عنوان شب فرهنگی اصفهان در تبریز برای آشنایی بیشتر شهروندان شهرهای دیگر و برای ایجاد فضای تعامل بین اصحاب فرهنگ و هنر در قالب پروژه اصفهان 2020 در شهر تبریز برگزار گردید.

شهردار اصفهان اضافه نمود: با توجه به اینکه در این روزها تعداد مسافران مترو از روزانه 100 هزار مسافر تجاوز نموده، سبب خوشحالی مدیریت شهری شده و انگیزه ما را برای ساخت هرچه سریع تر خط دو مترو دوچندان می نماید.

نوروزی اضافه نمود: به دلیل استفاده بیشتر مردم در روزهای خاتمهی سال از مترو ناگزیر به ایجاد تغییراتی در رفت و آمد مترو برای رفاه مردم هستیم و کوشش داریم مترو سال جاری در ایام نوروز هم خدمات رسانی کند که در خصوص ساعت های خاتمه و آغاز کار مترو در این ایام اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

asemaneto.ir: با ما سفر را تجربه کنید

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7964

به "خدمت رسانی مترو اصفهان به شهروندان در نوروز 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمت رسانی مترو اصفهان به شهروندان در نوروز 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید