خلیل زاده: دو دستگی در هیئت مدیره استقلال وجود ندارد، می توانیم قرارداد کارگزار را فسخ کنیم

به گزارش راه ساری، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که با توجه به اعلام زمان شروع لیگ برتر، احتیاج بود جلسه هیئت مدیره تشکیل گردد.

خلیل زاده: دو دستگی در هیئت مدیره استقلال وجود ندارد، می توانیم قرارداد کارگزار را فسخ کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده پس از سرانجام جلسه هیئت مدیره استقلال گفت: با توجه به اعلام زمان شروع مسابقات لیگ برتر و حل مسائل بازیکنان احتیاج به جلسه هیئت مدیره بود.

وی درباره اظهارات کامران منزوی در رابطه با بدهی های باشگاه استقلال گفت: من در جریان مطالبی که منزوی گفتند نبودم چون برای تراز اقتصادی سال های گذشته بوده است که به عنوان مثال طلب 900 میلیون تومانی به دو میلیارد رسیده است.

وی در مورد استعفای منزوی از هیئت مدیره استقلال توضیح داد: منزوی استعفا داده است، اما تا این لحظه پذیرفته نشده است. حتما وزارت ورزش و جوانان تصمیم می گیر د. اگر یادتان باشد معاون وزیر چندی پیش در این زمینه صحبت نموده بود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد مخالفت اعضای هیئت مدیره با قرارداد باشگاه با کارگزار جدید گفت: در جلسه بعد از عید هیئت مدیره استقلال گفتند که قرارداد با شرکت آریا برتر فسخ گردد. می توانیم قرارداد را فسخ کنیم و فکر نکنم مسئله ای باشد.

خلیل زاده در واکنش به این سوال که گفته می گردد در قرارداد با شرکت آریا برتر بند فسخ وجود ندارد، گفت: وقتی دو طرف به توافق برسند، چرا نتوان قرارداد را فسخ کرد؟ این چه حرفی است؟ برای این مسائل داوری وجود دارد.

وی درباره شرایط باشگاه استقلال اعلام نمود: مسائل باشگاه آرام آرام رفع می گردد. تمرینات قرار است از یکم خرداد شروع گردد. من با مشکل ویروس کرونا روبرو شدم و شخصا مخالف برگزاری بازی ها هستم، اما وقتی مسئولان نظام و ستاد مبارزه با کرونا تصمیم گرفته اند، تیم باید آماده بازی کردن گردد. مدیر عامل نیز کوشش خود را می نماید و ما باید در مسائل اقتصادی و ... به او یاری کنیم تا باشگاه شرایط خوبی داشته باشد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اعتراض بازیکنان استقلال به انجام تست کرونا در بیمارستان گفت: بالطبع بازیکنان بابد تست کرونا را چه بیمارستان یا جای دیگر بدهند. نمی گردد که بدون تست در تمرینات شرکت نمایند. البته این موضوع (اعتراض بازیکنان) را نشنیده ام.

خلیل زاده در مورد دو دستگی میان اعضای هیئت مدیره استقلال توضیح داد: دو دستگی وجود ندارد. اختلاف سلیقه هست که مختص استقلال نیست و همه جا وجود دارد. ما سرانجام جلسه به خوبی و خوشی با هم خداحافظی می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که که تکلیف استعفای منزوی چه خواهد شد، اعلام نمود: علاقه دارم که منزوی بماند و به خودش نیز گفتم. منزوی نیروی خوب و کاربلد است، اما پیش از اینکه سرپرست باشگاه استقلال شوم استعفا داده بود. او را به نحوی نگه داشتیم و امیدوارم بماند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در رابطه با گزارش مجلس شورای اسلامی در مورد استقلال و پرسپولیس گفت: من این گزارش را می خوانم و سپس به سوالات شما پاسخ می دهم.

ویزارو: ویزای تضمینی شینگن، ویزای کانادا تضمینی

سلو بلاگ: محفلی برای هم اندیشی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9434

به "خلیل زاده: دو دستگی در هیئت مدیره استقلال وجود ندارد، می توانیم قرارداد کارگزار را فسخ کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: دو دستگی در هیئت مدیره استقلال وجود ندارد، می توانیم قرارداد کارگزار را فسخ کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید