خودرو های عجیب و غریب سلبریتی ها

به گزارش راه ساری، خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: پول برای سلبریتی ها مانند چرک کف دست است و مسئله ای با ولخرجی ندارند، در نتیجه به جای یک یا دو خودرو، ده ها خودرو در گاراژ سلبریتی ها یافت می شود. انصافاً هم باید گفت بعضی از سلبریتی ها سلیقه خوبی در انتخاب خودرو دارند و از بهترین خودروهای مدرن امروزی، تا خودروهای شیک و کلاسیک قدیمی را می توان در گاراژ آن ها یافت.

خودرو های عجیب و غریب سلبریتی ها

به این ترتیب سلبریتی نیست که خودروهای رنگ و وارنگ نداشته باشد، اما سلبریتی ها همیشه دنبال تمایز هستند و سعی می کنند تا چیزهایی داشته باشند که بقیه ندارند. به همین منظور سلبریتی های زیادی را شاهد هستیم که به خودروهای معمولی قانع نیستند و ترجیح می دهند سوار بر خودروهای عجیب و غریبی و صد البته خاص که عمدتاً قیمت گزافی هم دارند در خیابان ها جولان بدند.

با این حساب قصد داریم در ادامه با هم نگاهی به خودروهای عجیب و غریبی داشته باشیم که در دکان هیچ عطاری پیدا نمی شود اما سلبریتی ها تا دلتان بخواهید از این خودروها دارند.

25. کادیلاک بت موبایل جاستین بیبر

جاستین طرفداران بسیار زیادی در میان قشر نوجوان دارد، این خواننده جوان که راه صد ساله را در یک شب طی کرد و در سنین جوانی به مال و مکنت زیادی رسیده است نمی داند پول هایش را چگونه خرج کند.

در این بین یکی از چیزهایی هر جوانی آرزوی آن را دارد خودروهای لوکس و منحصر به فرد است و جاستین بیبر نیز که هیچ آرزوی محالی ندارد و هر چیزی که اراده کند را می تواند بخرد، برای اینکه تمایز ویژه ای با سایر سلبریتی ها داشته باشد یک خودروی کادیلاک بت موبایل خریده است. این خودرو توسط مؤسسه west coast customs که ید طولایی در شخصی سازی خودروها دارد کاملاً همانند بت موبایل طراحی شده و به لحاظ قدرت نیز همان گونه که از کادیلاک انتظار داریم با یک خودروی مدل ctv-v کوپه طرف هستیم که از یک پیشرانه v8 با ظرفیت 4.8 لیتر بهره می برد و 570 اسب بخار نیرو را در اختیار جاستین قرار می دهد.

24. ویل.آی . ام و مدل شخصی سازی شده ای از فولکس واگن قورباغه ای

به احتمال زیاد شما هم مثل ما باورتان نمی شود ویل . آی . ام سوار یک فولکس واگن قورباغه شود اما چیزی در این تصویر می بینید درواقع نسخه ای شخصی سازی شده از فولکس واگن قورباغه ای است که با هنرمندی تمام، ظاهری جدید و امروزی پیدا کرده است.

اگر از طرفداران ویل . آی . ام باشید به خوبی می دانید که این موسیقیدان و خواننده معروف علاقه زیادی به تمایز دارد و این امر را می توان در نحوه پوشش و همچنین آهنگ های وی تشخیص داد. به همین دلیل ویل . آی . ام که از طرفداران فولکس واگن قورباغه ای است، یک دستگاه از این خودرو را به مرکز شخصی سازی خودروی west coast customs تحویل داد تا نسخه ای جدید و منحصر به فرد آماده کنند.

جالب است بدانید شخصی سازی این خودرو چیزی حدود 900 هزار دلار خرج روی دست ویل . آی . ام گذاشته است اما بدون شک ظاهر جدید این فولکس واگن قورباغه ای ویل . آی . ام را راضی نگه خواهد داشت.

23. نیکی میناژ و لامبورگینی اونتادور صورتی

لامبورگینی ممکن است برای افراد عادی خودروی افسانه ای و رویایی باشد اما داستان سلبریتی ها فرق می کند و دست کم چندین دستگاه خودروی لامبورگینی را در گاراژ آن ها پیدا می کنیم. این امر باعث شد تا نیکی میناژ هم برای اینکه از قافله سلبریتی های لامبورگینی سوار عقب نماند یک دستگاه لامبورگینی اونتادور را به گاراژ خود اضافه کند. از طرف دیگر میناژ برای اینکه لامبورگینی او با بقیه فرق داشته باشد رنگ صورتی را برای این خودرو انتخاب کرد.

با نگاهی به سبک و زندگی و آلبوم های نیکی میناژ می توان متوجه شد که صورتی، رنگ مورد علاقه اوست و اگر از طرفداران وی باشید حتماً به خوبی می دانید که اولین آلبوم نیکی میناژ با نام جمعه صورتی انتشار یافت. جالب است بدانید رنگ صورتی مورد علاقه الویس پریسلی فقید نیز بود و این سلطان راک اند رول، سوار بر یک دستگاه کادیلاک صورتی در خیابان ها حضور پیدا می کرد.

22. هاوارد دونالد و خودروی استون a35

این خواننده انگلیسی که یکی از اعضای سرشناس گروه تِیک دَت (take that) است و در دهه 90 میلادی به عنوان یکی از سلبریتی های محبوب در بین نوجوانان شناخته می شد علاقه زیادی به مسابقه های اتومبیل رانی دارد.

به همین دلیل به گزارش مجله درایوینگ (driving)، یک دستگاه استون a35 خریداری کرده و این خودرو را برای استفاده در پیست بهینه سازی کرده است. از آنجایی که هاوارد استعداد خوبی در موسیقی دارد و پیش از این رانندگی حرفه ای در پیست را تجربه نکرده بود در ابتدا سواری با استون a35 را بسیار اضطراب آور توصیف می کرد اما پس از چندین دور جولان دادن با این خودروی قدیمی اما چابک، توانست به جاده تسلط پیدا کند. جالب است بدانید استون مارتین a35 که هاوارد دونالد سوار بر آن می شود در سال 1968 راهی بازار شده است.

21. جاستین بیبر و یک خودروی لاکچری و برق برقی

شرکت خودروسازی فیسکِر دیگر خودروهای لاچکری تولید نمی کند اما خودروی فیشر کارما که ساخت دست این شرکت است به عنوان اولین خودروی لاچکری هیبریدی دنیا شناخته می شود و جاستین بیبر یک دستگاه از این خودروی لاچکری و منحصر به فرد را به مناسبت تولد 18 سالگی اش هدیه گرفت.

سپس بیبر که از ظاهر معمولی این خودرو خوشش نمی آمد آن را به شرکت شخصی سازی خودروی west cost customes تحویل داد تا دستی به سر و رویش بکشند و حسابی به این خودرو رنگ و لعاب اضافه کنند. نتیجه یک خودروی لاچکری برق برقی از کار درآمد که حتی رینگ هایش نیز براق و درخشان بود.

در قسمت زیر این خودرو نیز لامپ های led تعبیه شد تا در حین رانندگی در شب، سطح آسفالت جاده را رنگین کند. استفاده از این لامپ ها بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی آمریکا ممنوع است و پلیس در صورت مشاهده، راننده را جریمه می کند اما جاستین بیبر کسی نیست که از جریمه راهنمایی و رانندگی ابایی داشته باشد.

20. بریتنی اسپیرز و یک هامر صورتی رنگ

سلبریتی های زن زیادی را شاهد هستیم که به خودروهای قدرتمند علاقه دارند، بریتنی اسپیرز نیز که عاشق جیپ هامر بود، یک دستگاه از این خودروی قدرتمند را خریداری کرد اما رنگ و ظاهر آن به دل برتینی ننشست. در نتیجه این هامر را به مراکز شخصی سازی خودرو تحویل داد تا دستی به سر و رویش بکشند.

نتیجه کار یک هامر صورتی رنگ شد که دیگر ابهت هامر را به همراه نداشت و عملاً شبیه به یک ماشین دخترانه شده بود. جالب است بدانید تودوزی های این خودرو توسط برند معروف لویی ویتون اجرا شده بود و این برند اجازه نمی داد تا بریتنی اسپیرز تودوزی خودرو هامر خود را تغییر دهد. اما بریتنی گوشش بدهکار این حرف ها نبود و می خواست تمام قسمت های این هامر صورتی شود. مدتی بعد نیز این هامر دخترانه صورتی رنگ را در موزیک ویدئوی do somthing شاهد بودیم.

پس از پخش این موزیک ویدئو، برند لویی ویتون از بریتنی اسپیرز برای دستکاری در تودوزی این خودرو شکایت کرد و و مبلغ گزاف 300 هزار دلار غرامت طلب کرد.

19. فلو رایدا و بوگاتی زراندود

اگر موسیقی های روز دنیا را دنبال کرده باشید حتماً فلو رایدا را می شناسید و به خوبی در جریان هستید که این خواننده در حال حاضر یکی از پرفروش ترین خواننده های دنیا به حساب می آید و آلبوم mail on sunday فروش بسیار خوبی را تجربه می کند. به این ترتیب فلو رایدا که نمی داند ثروت اش را چگونه خرج کند همانند سایر سلبریتی ها جذب خودروهای لوکس و اشرافی شده است.

در این بین تجربه نشان داده سلبریتی ها به چیزهای پر زرق و برق علاقه بیشتری دارند و فلو رایدا نیز یک خودروی بوگاتی زراندود خرید تا به جاستین بیبر ثابت کند بوگاتی او از خودروی فیشر کارمای جاستین زرق و برق بیشتری دارد. این بوگاتی روکشی از طلا دارد و قالپاق های آن با طلای 24 عیار زراندود شده اند.

18. ویل . آی . ام و خودرویی با طراحی فضایی

بدون شک با اولین نگاه به این خودروی دلورین (delorean)، یاد فیلم back to the future افتاده اید. این دقیقاً همان چیزی است که ویل. آی. ام در نظر داشته و به همین دلیل یک دستگاه خودروی کلاسیک دلورین را خریداری کرد و با تحویل آن به شرکت شخصی سازی خودروی west coast customs ترتیبی داد تا این خودرو دقیقاً همان چیزی شود که در فیلم back to the future دیده ایم.

جالب است بدانید از قرار معلوم ویل . آی . ام وسواس زیادی برای ساخت این خودرو داشته و برای ساخت و سرهم کردن قسمت های مختلف آن نظارت زیادی انجام داده است. در این خودرو شاهد درهایی که به بالا باز می شوند هستیم تا حالت فضایی بودن این خودروی دلورین در ذهن تداعی شود. در کنار تغییرات ظاهری، بدون شک به لحاظ موتوری نیز این خودرو دستخوش بهینه سازی های زیاده شده است اما اطلاعاتی در خصوص این بهینه سازی ها در دسترس نیست.

17. موستانگ های شخصی سازی شده سانی و شِر

به عنوان یک طرفدار موسیقی بدون شک شِر (cher)، را می شناسید، این بانوی خوش صدای دنیای موسیقی در دهه 60 میلادی با گروهی با نام سانی و شر آلبوم بسیار موفقی را منتشر کرد و به اسم و آوازه ای دنیای رسید. شر مدت ها بعد از این گروه جدا شد و توانست به تنهایی نیز موفقیت های زیادی را از آن خود کند.

اما بدون شک با نگاهی به گروه سانی و شر، موستانگ های معروف شخصی سازی شده این گروه در ذهن تداعی می شود. این خودروها ساخت دست جورج باریس، بود. وی که در دهه 60 میلادی به عنوان یکی از خوش ذوق ترین شخصی سازهای خودرو شناخته میشد، خودروهای زیادی را برای سلبریتی های آن زمان شخصی سازی کرد و یکی از معروف ترین کارهای باریس را می توان خودروی بت موبایل ساخت سال 1966 نام برد.

در همان سال جورج باریس یک جفت خودروی موستانگ را برای سانی و شر شخصی سازی کرد. این خودروها دست خوش تغییرات زیادی شده بودند و با توجه به اینکه سال های زیادی از شخصی سازی آن می گذرد باز هم جذاب و رویایی به نظر می رسند.

16. جاستین بیبر و یک آئودی r8 پلنگی

آئودی r8 یکی از خودروهایی است که در گاراژ بسکمک از سلبریتی ها یافت می شود. این خودرو ظاهر بسیار جذاب دارد و سرعت و چالاکی اش باعث شده تا جای خودش را در دل سلبریتی ها باز کند. در این بین جاستین بیبر هم مانند سایر سلبریتی ها یک دستگاه آئودی r8 را به گاراژ خود اضافه کرده است اما بیبر که همیشه دنبال تفاوت و تمایز است و با ثروتی که دارد هر کاری دلش بخواهد می کند این آئودی r8 را همانند یک پوست پلنگ رنگ آمیزی کرده تا جذابیتی عجیب و استثنایی داشته باشد.

این آئودی جذاب و سلبریتی پسند، پیشرانه ای v10 با ظرفیت 5.2 لیتر دارد و 532 اسب بخار نیرو در اختیار جاستین بیبر قرار می دهد تا در جاده ها بتازد و دل طرفداران را ببرد.

15. تراویس بارکر و عشق کادیلاک

تراویس بارکر در یکی از محله های فقیرنشین شهر فونتانا در کالیفرنیا زاده شد و به جای درس و مشق، وقت خود را صرف موسیقی کرد و با کوشش فراوان توانست اسم و رسم خوبی در دنیای موسیقی برای خودش دست و پا کند و همکاری بلندمدتی با گروه بلینک 182 شروع کرد و به مال و منال چشمگیری رسید.

تراویس قسمت زیادی از این ثروت را به عشق خود که خودروهای کادلیاک است اختصاص داد و حتی در گردن تراویس نیز خالکوبی یک خودروی کادیلاک به چشم می خورد. تراویس عشق خود به خودروهای کلاسیک کادیلاک را از پدرش به ارث برده است و یک کادیلاک کوپه مدل 1966 به عنوان سوگلی خودروهای کادیلاک بارکر شناخته می شود. از قرار معلوم زمانی که بارکر بچه بود، پدرش او را با یک کادیلاک از همین مدل در خیابان ها گردش می داد و همین امر باعث علاقه زیاد تراویس بارکر به کادیلاک کوپه مدل 1966 شده است.

14. آستین ماهون و علاقه اش به خودروهای زنگ زده

آستین از آن دسته خواننده هایی است که موفقیت خودش را مدیون اینترنت است و در سال 2011 ویدئوهایی از اجراهایش را منتشر کرد و به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد. وی توانست اولین آلبوم خودش را در سال 2012 منتشر کند و یکی پس از دیگری کنسرت های پرفروشی اجرا کرد و در عرض تنها چند سال به ثروت هنگفتی رسید.

آستین ماهون که از آن سلبریتی های تازه به دوران رسیده است سعی می کند تمایز زیادی با سایر سلبریتی ها داشته باشد. به همین دلیل بیشتر خودروهای حاضر در گاراژ آستین ماهون شخصی سازی شده و خاص هستند. در بین تمامی این خودروها یک بی . ام . و i8 به چشم می خورد که رنگ بسیار جالب و خاصی دارد. آستین این بی . ام .و را به رنگی همانند فلز زنگ زده درآورده است تا از دور احساس شود با یک خودروی بسیار قدیمی و زنگ زده طرف هستیم اما وقتی به این خودرو نزدیک می شود چشم مخاطب با یک بی. ام . و i8 شیک و امروزی طرف می شود که هرکسی آرزویش را دارد.

آستین سفارش داده بود که رینگ های این خودرو زراندود شود و این موارد باعث شده تا خودروی زنگ زده بی. ام .و i8 در نزد بسکمک از طرفداران جذاب به نظر برسد و بسکمک دیگر نیز بر این باور باشند که این خودرو چنگی به دل نمی زند.

13. رولزرویسی خاصی که جی زی به بیانسه هدیه داده است

ثروت جی زی و بیانسه از پارو بالا می رود و با نگاهی به زندگی این سلبریتی ها متوجه خواهید شد دست روی هر چیزی که بگذارند آن را می توانند بخرند. این ولخرجی ها در زمینه خودرو نیز صدق می کند و هر از گاهی خبر اضافه شدن خودرویی لوکس و اشرافی به گاراژ جی زی و بیانسه را شاهد هستیم. در این زمینه می توان به لیموزین مرسدس بنز اسپرینتر اشاره نمود که به عنوان خودروی خانوادگی از آن استفاده می کنند.

این لیموزین گران قیمت چیزی حدود 1 میلیون دلار ارزش دارد و جالب است بدانید تنها سیستم صوتی این خودرو چیزی برابر با 150 هزار دلار روی دست آن ها خرج گذاشته است. ولخرجی های این زوج سلبریتی مربوط به اکنون نیست و در گذشته نیز سابقه درخشانی در خرید خودروهای اشرافی داشتند. حدود 12 سال پیش، جی زی، یک خودروی رولزرویس بسیار شیک و لاکچری به مناسبت تولد بیانسه به او هدیه داد.

این رولزرویس که چیزی بیشتر از یک میلیون دلار قیمت داشت در کنار ظاهر بیرونی از تودوزی و امکانات لوکس داخلی نیز بهره می برد و یکی از لوکس ترین خودروهای گاراژ بیانسه و جی زی به حساب می آید.

12. کریس براون و لامبورگینی اوانتادور عجب و غریب

اگر طرفدار کریس براون باشید حتماً به خوبی می دانید این سلبریتی، حاشیه های زیادی دارد و سلیقه او در انتخاب لباس، موسیقی و خودرو همیشه از جانب طرفداران نقد شده است. در خصوص بدسلیقگی کریس براون می توان به لامبورگینی اوانتادوری که شخصی سازی کرده اشاره نمود.

این لامبورگینی که رنگ آمیزی آن شباهت زیادی به رنگ آمیزی کفش های برند نایکی اِیر (nike air)، دارد به نظر بسکمک جذاب و زیبا نیست اما تبدیل به خودرویی منحصر به فرد شده است و سلبریتی ها نیز دقیقاً دنبال خودروهای منحصر به فرد می گردند. جالب اینجاست که از قرار معلوم کریس براون رنگ بندی این لامبورگینی را به این دلیل انجام داده تا با رنگ کفش های نایکی او به اصطلاح ست شود.

11. فراری آبی رنگ جاستین بیبر

جاستین بیبر یکی از آن سلبریتی هایی است که توجه ویژه ای به جلب نظر مخاطبین دارد و برای رسیدن به این هدف از خودروهای تراز اول کمک می گیرد. به همین دلیل است که بیشتر خودروهای گاراژ جاستین بیبر به گونه ای عجیب به نظر میرسند و و در نوع خود منحصر به فرد هستند.

در این زمینه می توان به فراری 458 ایتالیا اف وان اشاره نمود که رنگ آبی نئونی بسیار خاص و زیبایی دارد.

10. لیدی گاگا و فورد برانکو

اگر به خودروهای آمریکایی علاقه داشته باشید حتماً به خوبی می دانید که فورد برانکو در میان آمریکایی ها خودرویی بسیار شناخته شده است و طرفداران زیادی دارد. لیدی گاگا نیز که به عنوان یکی از نامتعار ف ترین سلبریتی های قرن بیست و یکم شناخته می شود یک دستگاه فورد برانکو آبی رنگ و جذاب را به گاراژ خود اضافه کرده است.

لیدی گاگا علاقه خاصی به این فورد برانکو دارد و طرفدارنش گاه و بیگاه او را سوار بر این خودرو مشاهده کرده اند. این علاقه به اندازه ای بود که لیدی گاگا دلش نیامد این خودرو در موزیک ویدئوهایش حضور نداشته باشد و در موزیک ویدئوی perfect illusion شاهد این فورد برانکو جالب و منحصر به فرد بودیم.

9. کیتی پری و خودروی اسمارت فورتو

صنعت خودروسازی اروپا همیشه محصولات جالبی راهی بازار کرده است، یکی از این خودروها، اسمارت فورتو است که از سال 1998 تا کنون در فرانسه و آلمان تولید و راهی بازارهای دنیای شده است. در ساخت این خودرو شرکت سوئیسی سواچ و مرسدس بنز همکاری داشته اند و ظاهر کوچک و جمع و جور آن چشم کیتی پری را گرفته است.

کیتی پری که بر اساس آخرین گزارش ها چیزی حدود 280 میلیون دلار ثروت دارد مدتی پیش 5 دستگاه خودروی فیشر کارما را به 5 تن از همکارانش هدیه داد. این خواننده خوش صدا و زیبارو یک اسمارت فورتو نیز با قیمت 16 هزار دلار خریداری کرده است. روی در این اسمارت فورتو نام کیتی پری حک شده و از آنجایی که کیتی اهمیت زیادی به حفظ محیط زیست می دهد یک تسلا مدل اس را نیز با قیمت 100 هزار دلار در گاراژ کیتی پری شاهد هستیم.

8. گوئن استفانی و رولزرویس ریث آبی

این سلبریتی و خواننده پرطرفدار کار خودش را با گروه no doubt شروع نمود و پس از درخشش در این گروه به محبوبیت چشمگیر دست پیدا کرد، مدتی بعد نیز استفانی از این گروه جدا شد و با انتشار آلبوم هایی که تنهایی در آن ها خوانده بود توانست طرفداران را راضی نگه دارد.

گوئن استفانی که چند دهه ای می شود در صنعت موسیقی حضور دارد چیزی حدود 100 میلیون دلار درآمد کسب کرده و کاملاً مشخص است با چنین سرمایه ای انگشت روی هر خودرویی بگذارد می توان آ ن را از آن خود کند. به همین دلیل در میان خودروهای استفانی یک رولزرویس ریث به چشم می خورد که آبی رنگ و بسیار جذاب است و خرید آن چیزی حدود 400 هزار دلار خرج روی دست استفانی گذاشته است. این خودرو از پیشرانه ای 6.6 لیتری بهره می برد و 624 اسب بخار نیرو در اختیار گوئن استفانی قرار می دهد.

7. جنیفر لوپز و کلکسیونی از خودروهای لوکس و خاص

جنیفر لوپز از آن دسته سلبریتی هایی است که سریع یک خودرو دلش را میزند و به همین جهت خودروهایی زیادی گاراژ جنیفر لوپز آمد و شد دارند. به غیر از خودروهای نسبتاً معمولی که بیشتر سلبریتی ها دست کم یک دستگاه از آن ها را دارند، در کاراژ جنیفر لوپز یک خودروی رولزرویس گوست، یک استون مارتین دو در، یک بتنلی کنتیننتال جی تی، یک مرسدس کلاس اس، یک آئودی کیو 5 و یک دستگاه بنتلی آرنیج را می توان از خودروهایی خاصی دانست که در کلکسیون خودروهای جنیفر لوپز به چشم می خورد. جنیفر لوپز یک فیات 500 نیز داشت که دست بر قضا در حین فیلمبرداری یک آگهی بازرگانی صدمه دید و خراب شد.

6. سلین دیون و رولزرویس کورنیش

سلین دیون از کودکی در دنیای موسیقی بزرگ شده است و قله ای در این صنعت نیست که فتح نکرده باشد. کوشش و کوشش این پرنده خو ش الحان و زیبارو که اکنون 50 سال سن دارد به نتیجه نشسته و به اندازه ای پول دارد که نمی توان آن ها را شمرد.

در فهرست دارایی های سلین دیون یک ملک اشرافی 71 میلیون دلاری، جت شخصی، رستوران های زنجیره ای nickels به چشم می خورد. جالب است بدانید سلین دیون بیشتر از 3 هزار جفت کفش از معترین ترین برند های دنیا دارد.

سلین دیون سلیقه خوبی در انتخاب خودرو نیز دارد و یک رولزرویس کورنیش مدل 1995، گل سرسبد خودروهای کلکسیون به حساب می آید. این خودرو توسط بیل آلن طراحی شده و حدود نیم میلیون دلار قیمت دارد.

5. جان مایر و گلچینی از بهترین خودروهای خاص

انتشار ترانه your body is a wonderland در سال 2002، زندگی جان مایر را تغییر داد و او به خواننده و ترانه سرایی معروف و یک سلبریتی ثروتمند تبدیل شد. در نتیجه جان مایر نیز همانند دیگر سلبریتی ها دو جین خودرو در گاراژ خود دارد که در بین این خودروها یک فورد جی تی، لند روور دفندر، آئودی آر 8، فورد رپتور، رنج روور و یک فراری 599 به چشم می خورد.

اما در بین تمامی این خودروها، جان مایر بیشتر از همه فورد جی تی را ترجیح می دهد، این خودرو اولین نسل از فورد جی تی است و به صورت کوپه با دو صندلی طراحی شده. فورد جی تی جان مایر، از یک موتور سوپرشارژ v8 با ظرفیت 5.4 لیتر بهره می برد بعید به نظر می رسد سایر خودروهای جان مایر چنین قدرتی داشته باشند.

4. مایلی سایرس و مک لارن mp4 12c

این سلبریتی کم سن و سال و هنجار شکن یک پورشه مشکی متالیک کاین و رنج روور اسپرت بسیار شیک و زیبا دارد اما در بیشتر مواقع مایلی را در کنار لیام همسورث سوار بر مک لارن mp4 12c مشاهده می کنیم.

این خودرو که پیشرانه آن در وسط تعبیه شده، دارای دو صندلی است و به لطف موتور v8 که 3.8 لیتر ظرفیت دارد به راحتی 591 اسب بخار نیرو در اختیار مایلی سایرس قرار می داد تا در جاده ها با لیام همسورث خوش بگذرانند و مک لارن سواری کنند. مک لارن مایلی سایرس در عرض 3.3 ثانیه به شتابی برابر با 100 کیلومتر دست پیدا می کند.

3. تیلور سوئیفت و عشق پورشه

در بین تمامی خواننده های زن، تیلور یکی از سرشناس ترین های حال حاضر به حساب می آید و گفته می شود دو چین خودروی رنگ و وارنگ از بهترین برندهای دنیا در گاراژ تیلور صف کشیده اند تا این پرنده خوش صدای دنیای موسیقی را به مقصدش برسانند.

یک آئودی آر 8، تویوتا سکوئیا، یک دستگاه خودروی مرسدس بنز، شورولت سیلورادو را می توان از خودروهای برتر تیلور سوئیفت دانست. ناگفته نماند چندی بیش تیلور سوئیفت شورولت سیلورادو را در یک حراجی به نفع خیریه به فروش رساند. اما سوگلی تیلور سوئیفت یک پورشه 911 توربو است که در عرض تنها 4 ثانیه به یک صد کیلومتر دست پیدا می کند.

2. تا دلتان بخواهد خودروهای هدیه در گاراژ ریحانا وجود دارد

ریحانا چیزی از مال و منال دنیا کم ندارد و گفته می شود ارزش دارایی های خالص او چیزی حدود 245 میلیون دلار است. این خواننده خوش صدا و با استعداد که از سال 1995 تاکنون در صحنه های موسیقی خوش درخشیده است، تا دلتان بخواهد خودروی هدیه در گاراژ خود نگه می دارد.

برای نمونه می توان به پورشه 911 توربو اشاره نمود که جی زی با قیمتی حدود 190 هزار دلار برای ریحانا خریداری کرد و به او هدیه داد. کریس براون هم یک دستگاه لامبورگینی اونتادور شخصی سازی شده به فیمت ناقابل 750 هزار دلار برای ریحانا خرید. این سلبریتی ها دیگر با ریحانا صنمی ندارند اما خودروهای هدیه ای آن ها تا ابد در گاراژ ریحانا باقی خواهد ماند.

1. ماریا کری و رولزرویس فانتوم کوپه

ماریا کری در سن 48 سالگی به جایی رسیده است که پول، عملاً برایش معنایی ندارد و با ثروتی حدود 520 میلیون دلار دنیا را زیر نگین انگشتری خود دارد. ماریای دوست داشتنی یک جت شخصی و کشتی تفریحی بسیار مجللی دارد.

در گاراژ ماریا کری نیز خودروهای رنگ و وارنگ زیادی از بهترین برندهای دنیا به چشم می خورد، اما گل سرسبد این خودروها یک رولزرویس فانتوم کوپه است که نیک کانون، همسر سابق ماریا کری به او هدیه داده، همان گونه که حتماً می دانید تمامی خودروهای رولزرویس به صورت کاملاً دست ساز ساخته می شوند اما خودروی رولزرویس فانتوم کوپه با سایر خودروهای هم قطار خود فرق می کند و به صورت کاملاً خصوصی با دست برای ماریا کری ساخته شده است.

در انتها پیشنهاد می کنیم اگر شما هم به خودروهای جالب سلبریتی ها علاقه دارید، یا خودروی عجیب و غریبی را می شناسد که یک سلبریتی از آن استفاده می کند، در قسمت نظرات، نام و مشخصات این خودروها را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: برترین ها
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3231

به "خودرو های عجیب و غریب سلبریتی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودرو های عجیب و غریب سلبریتی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید