دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران: با تشکیل آموزشگاه داوری، ساختار جشنواره بازی های ویدیویی را دموکراتیک تر کردیم

به گزارش راه ساری، دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران: با تشکیل آموزشگاه داوری، ساختار جشنواره بازی های ویدیویی را دموکراتیک تر کردیم.

دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران: با تشکیل آموزشگاه داوری، ساختار جشنواره بازی های ویدیویی را دموکراتیک تر کردیم

به گزارش ،دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران در مراسم اختتامیه این رویداد گفت: کوشش کردیم راستا جشنواره را به سمتی ببریم که بازی سازان بیشترین بهره را از آن ببرند.

محمد حاجی میرزایی اضافه کرد: در این راه از صاحب نظران و فعالان حوزه دعوت کردیم تا با یاری آن ها به شناسایی نقاط قوت و ضعف جشنواره بپردازیم.

وی ادامه داد: با توجه به تغییر شدید قیمت ها، هزینه های اجرایی جشنواره را به نیمی از هزینه های سال قبل کاهش دادیم و در مقابل جوایز جشنواره تا 10 برابر افزایش یافت و مجموع جوایز به بیش از 300 میلیون و جایزه بازی برتر به 100 میلیون تومان افزایش یافت.

دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران با اشاره به تشکیل آموزشگاه دایمی جشنواره بازی های ویدیویی گفت: این آموزشگاه با حضور بیش از 60 نفر تشکیل شده و برندگان و داوران جشنواره سال جاری نیز به این گروه اضافه کرده خواهند شد. هدف مان از تشکیل آموزشگاه این است که ساختار داوری جشنواره دموکراتیک تر شده و احتمال خطای انسانی کم تر می گردد.

حاجی میرزایی با بیان این که تغییرات رادیکال ممکن است مشکلاتی را به همراه بیاورد گفت: نظرات و نقدها درباره جشنواره سال جاری را صمیمانه خواهیم پذیرفت و امیدواریم هر سال شاهد برگزاری جشنواره بهتری باشیم.

در ادامه تصاویری از این جشنواره را مشاهده می کنید.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1769

به "دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران: با تشکیل آموزشگاه داوری، ساختار جشنواره بازی های ویدیویی را دموکراتیک تر کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران: با تشکیل آموزشگاه داوری، ساختار جشنواره بازی های ویدیویی را دموکراتیک تر کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید