دشان: با موقعیت هایی که داشتیم، باید قاطعانه تر بازی را می بردیم

به گزارش راه ساری، سرمربی خروس ها عملکرد شاگردانش در شب کسب برد 3 گله مقابل آندورا در مرحله انتخابی یورو 2020 را ستود.

دشان: با موقعیت هایی که داشتیم، باید قاطعانه تر بازی را می بردیم

به گزارش خبرنگاران، دیدیه دشان پس از برد 3 بر صفر تیم ملی فرانسه مقابل آندروا که پنجمین برد این تیم در ششمین دور از بازی های مرحله انتخابی یورو 2020 بود، به تمجید از عملکرد کینگسلی کومان زننده گل اول این بازی پرداخت و به خبرنگاران گفت: من پیش از این هم به شما گفته بودم که کومان نسبت به فصل گذشته بازیکن کارآمدتری شده است. او با دریبل زنی و ایجاد خطر می داند که چگونه کارش را انجام دهد. دیدن او وقتی با این کیفیت بازی می نماید برای من خشنود کننده است. دفعه بعدی که من باید بازیکنان تیمم را انتخاب کنم، یک ماه دیگر است اما من از او راضی ام. او به چنین گلی احتیاج داشت. کاری که کومان در دو بازی اخیر انجام داده، در سطح همان کارهایی بوده که در این مدت برای تیم باشگاهی اش انجام داده بود.

انتقاداتی از عملکرد فرانسه به خاطر از دست دادن موقعیت های گلزنی مقابل تیمی که در رنکینگ فیفا 133 پله از آن پایین تر قرارداشت، صورت گرفت که مهمترین مورد آن پنالتی هدر رفته آنتوان گریزمان بود. دشان اما از سختگیری درباره عملکرد بازیکنانش خودداری کرد.

دشان اضافه نمود: مسئله ای نیست، البته من هم قبول دارم که با توجه به تعداد موقعیت هایی که داشتیم، باید با اختلاف بسیار بیشتری بازی را می بردیم. ما کاری را انجام دادیم که باید در بازی های ماه سپتامبر انجام می دادیم. ما باید 6 امتیاز این دو بازی را می گرفتیم که گرفتیم اما 6 امتیاز بعدی هم بسیار مهم خواهد بود.

بازی بعدی تیم ملی فرانسه در مرحله انتخابی یورو 2020، نوزدهم مهر ماه در خانه ایسلند خواهد بود و سه روز پس از آن هم در یک بازی سخت خانگی مقابل صدرنشین جدول گروه H یعنی تیم ملی ترکیه می رود که در بازی رودرروی قبلی دو تیم در 2 بر صفر پیروز شد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5027

به "دشان: با موقعیت هایی که داشتیم، باید قاطعانه تر بازی را می بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دشان: با موقعیت هایی که داشتیم، باید قاطعانه تر بازی را می بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید