رضوانی: نتایج ملی پوشان شنای ایران قابل قبول است

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، محسن رضوانی پس از کسب مدال برنز تیم ملی واترپلو جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا، رده های سنی در هند بیان داشت: پیروزیت تیم واترپلو برابر ازبکستان را تبریک می گویم. مسابقات حساس شده بود. قزاقستان، ازبکستان و ایران شانس دریافت مدال را داشتند. ایران خوشبختانه پیروز شد مقام سوم را کسب کند.

رضوانی: نتایج ملی پوشان شنای ایران قابل قبول است

رئیس فدراسیون ادامه داد: تیم های واترپلو در این دوره از مسابقات جوان بودند. خوب و بد بازیکنان در طول مسابقات فاصله زیادی داشت ولی خداراشکر در بازی آخر بازیکنان ایران یک بازی خوب و منطقی از خود ارائه دادند و با برنامه ریزی مربیان توانستیم ازبکستان را شکست دهیم. ایران جزو تیم های خوب مسابقات بود و در این رقابت ها از مدال بی نصیب نماند.

رضوانی در مورد شنا نیز توضیح داد: شناگران ما خوب کار کردند. طبق نظر کمیته فنی نتایج آن ها قابل قبول است. شناگران بزرگسال در حال آماده کردن خود برای مسابقات انتخابی المپیک هستند و روز چهارشنبه در جلسه کمیته فنی در مورد انتخاب نفرات برای اعزام به این مسابقات بحث خواهیم کرد.

این مقام مسئول درباره شیرجه یادآور شد: این رشته در دو رده سنی گروه C و آزاد آغاز شده که تاکنون در بزرگسالان یک نقره و یک برنز در رده سنی گروه C به دست آورده ایم. فدراسیون در این رشته یک برنامه مدون را دنبال می کند و باید ادامه دهد، آن هم توجه به نوجوانان و رده سنی 12 -13 سال و رده سنی پایین تر است که شیرجه روهای خوبی داریم که انشالله آینده خوبی برایشان رقم زنیم.

وی درخصوص برنامه آینده تیم واترپلو اضافه نمود: تیم ملی بزرگسالان واترپلو خودش را برای مسابقات انتخابی المپیک آماده می کند. تیم ژاپن هم با وجود این که در المپیک حضور دارد بازهم در این مسابقات شرکت می کند و این کار ما را سخت می کند. سعی کردیم چند بازی تدارکاتی برای تیم هماهنگ کنیم که ملی پوشان با آمادگی به مسابقات بروند. تیم زیر 20 سال واترپلو هم باید در مسابقات جوانان جهان در کویت شرکت کند. وقتی کاروان ایران از هند برگردد مسابقات واترپلو زیر 20 سال قهرمانی کشور را خواهیم داشت.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5474

به "رضوانی: نتایج ملی پوشان شنای ایران قابل قبول است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضوانی: نتایج ملی پوشان شنای ایران قابل قبول است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید