سونک: رضایی در شارلوا فضای بیشتری نسبت به کلوب بروژ دارد، او مناسب نوع بازی کلمنت نیست

به گزارش راه ساری، مهاجم پیشین باشگاه آژاکس هلند و تیم ملی فوتبال بلژیک درخشش این روزهای کاوه رضایی در تیم شارلوا را مورد ارزیابی قرار داد.

سونک: رضایی در شارلوا فضای بیشتری نسبت به کلوب بروژ دارد، او مناسب نوع بازی کلمنت نیست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از Sporza بلژیک، اگر کلوب بروژ کاوه رضایی را با پرداخت پنج میلیون یورو از شالوا می خرد و فقط یک گل برای آنها می زند مسئله ای وجود دارد. به کاوه رضایی در فصل گذشته برچسب خرید بد کلوب بروژ را زدند اما همین بازیکن در شارلوا راه گلزنی را پیدا می نماید. کاوه رضایی در نخستین فصل حضورش در شارلوا 16 گل به ثمر رساند و دومین فصل را نیز با زدن 3 گل آغاز کرد. سپس مورد توجه کلوب بروژ نهاده شد و این انتقال آغاز دوره تاریک مهاجم ایرانی بود. شارلوا در همین زمان ویکتوریا اوسیمه را به لیل فرانسه فروخت و کاوه رضایی را بازگرداند. تاکنون در 11 بازی 7 گل زده و قدرت کلیدی تیم شارلوا برای رسیدن به مرحله پلی آف ژوپیلر لیگ بلژیک است.

وسلی سونک 41 ساله، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال بلژیک درباره کاوه رضایی می گوید: با فضای گسترده ای که برای او به وجود آمد به طور روشنی عملکرد بهتری نسبت به گذشته دارد. 2 گل کاوه رضایی در بازی اخیر شارلوا روی ضد حمله ها به دست آمدند. او در کلوب بروژ در شرایط دیگری باید بازی می کرد که در واقع بیشتر بدون توپ بود.

وی در واکنش به این پرسش که آیا کلوب بروژ باید دوباره به کاوه رضایی که به صورت قرضی راهی شارلوا شده فرصت بازی بدهد، گفت: نمی توانم به این پرسش پاسخی بدهم. فیلیپه کلمنت، (سرمربی کلوب بروژ) باید این را بداند. نمی دانم که آیا کاوه رضایی بازیکن تا اندازه ای کم توان برای بازی در بهترین تیم بلژیک است. تیم های خوبی هم هستند که از توسعه سریع انتقال حمله بهره می برند که شما می توانید از چنین بازیکنی بهره ببرید. به نظر می رسد کاوه رضایی مناسب نوع بازی موردنظر کلمنت نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6830

به "سونک: رضایی در شارلوا فضای بیشتری نسبت به کلوب بروژ دارد، او مناسب نوع بازی کلمنت نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سونک: رضایی در شارلوا فضای بیشتری نسبت به کلوب بروژ دارد، او مناسب نوع بازی کلمنت نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید