لیگ برتر کاراته وان مراکش، نایب قهرمانی تیم مردان ایران با کسب سه مدال رنگارنگ

به گزارش راه ساری، تیم کومیته مردان ایران با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز بر سکوی نایب قهرمانی سومین مرحله لیگ برتر کاراته وان تکیه زد.

لیگ برتر کاراته وان مراکش، نایب قهرمانی تیم مردان ایران با کسب سه مدال رنگارنگ

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، سومین مرحله لیگ برتر کاراته وان با حضور 661 کاراته کا از 78 کشور به مدت 3 روز (آدینه 30 فروردین ماه تا اول اردیبهشت ماه) در شهر رباط مراکش برگزار گردید که در سرانجام تیم مردان کشورمان پیروز شد با کسب یک مدال طلا توسط سجاد گنج زاده، یک مدال نقره توسط علی اصغر آسیابری و یک مدال برنز توسط صالح اباذری پس از تیم اوکراین بر سکوی نایب قهرمانی قرار بگیرد.

در جدول رده بندی کومیته مردان، تیم اوکراین با 2 مدال طلا اول شد. تیم ایران با یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز در مکان دوم نهاده شد و تیم های مصر و قزاقستان هر کدام با یک مدال طلا و یک مدال برنز مشترکاً سوم شدند.

تیم ترکیه با 3 مدال نقره و یک مدال برنز چهارم شد. ژاپن با یک مدال نقره و 2 مدال برنز در جای پنجم نهاده شد و تیم های ازبکستان، آذربایجان، آلمان و ایتالیا با کسب یک مدال برنز مشترکاً در مکان ششم نهاده شدند.

اما در مجموع مردان و بانوان جایی که تیم ایران علاوه بر 3 مدال طلا، نقره و برنز مردان، توسط طراوت خاکسار و حمیده عباسعلی نیز به 2 مدال برنز دست یافت، تیم ترکیه با کسب 3 مدال طلا، 3 مدال نقره و 4 مدال برنز اول شد. اوکراین با 3 مدال طلا و یک مدال نقره در رده دوم نهاده شد و تیم ژاپن با 2 مدال طلا، یک مدال نقره و 6 مدال برنز در جای سوم ایستاد.

تیم مصر با یک مدال طلا، 2 مدال نقره و یک مدال برنز چهارم شد و تیم ایران با یک مدال طلا، یک مدال نقره و 3 مدال برنز در جای پنجم نهاده شد.

تیمهای ایتالیا و قزاقستان با یک مدال طلا و یک مدال برنز ششم شدند، چین و سوئیس با یک مدال طلا، روسیه و اسپانیا با 2 مدال نقره و یک مدال برنز، چین تایپه و مکزیک با یک مدال نقره و مراکش با 3 مدال برنز در رده های هفتم تا دهم ایستادند.

تیم های آلمان، آذربایجان، ازبکستان، یونان، اتریش، فیلیپین و فرانسه نیز هر کدام با یک مدال برنز مشترکاً یازدهم شدند.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2391

به "لیگ برتر کاراته وان مراکش، نایب قهرمانی تیم مردان ایران با کسب سه مدال رنگارنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر کاراته وان مراکش، نایب قهرمانی تیم مردان ایران با کسب سه مدال رنگارنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید