لیگ قهرمانان آسیا، شکست برزیلی پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز، امید به موفقیت در جهنم آزادی

به گزارش راه ساری، دیدار رفت تیم های فوتبال کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا به سود میزبان به اتمام رسید تا پرسپولیسی ها چشم به دیدار برگشت داشته باشند.

لیگ قهرمانان آسیا، شکست برزیلی پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز، امید به موفقیت در جهنم آزادی

به گزارش خبرنگاران، دیدار رفت تیم های فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا امروز (شنبه) از 9:30 به وقت تهران (ساعت 15 به وقت محلی) در استادیوم کاشیما ساکر شهر ایباراکی شروع شد که با نتیجه 2 بر صفر به سود کاشیما به خاتمه رسید. در این بازی لئو سیلوا (58) و سرجینیو (70) دو بازیکن برزیلی کاشیما موفق به گلزنی شدند.

ترکیب کاشیما آنتلرز:کوون سونتائه، شوجی گن، لئو سیلوا، دوی شوما (ریوتا ناگاکی 80)، یوما سوزوکی، شوتو یاماموتو، سرجینیو (تاکشی کاناموری 1+90)، کنتو میسائو، نیشی دیاگو، هیروکی آبه (کوکی آنزای 69) و جونگ سئونگهیون.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شایان مصلح، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی (امید عالیشاه 70)، بشار رسن، سیامک نعمتی، گادوین منشا و علی علیپور.

فو مینگ از کشور چین قضاوت این دیدار را به عهده داشت.

نیمه اول دقیقه 4: ارسال سیامک نعمتی از سمت راست پس از عبور از روی سر گادوین منشا به علی علیپور رسید. این بازیکن می توانست دروازه کاشیما را باز کند، اما ضربه او از محوطه شش قدم به مدافع کاشیما برخورد کرد و تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 6: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس به شکل غافلگیرکننده از سوی احمد نوراللهی به سمت دروازه کاشیما شلیک شد که سونتائه توپ را از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد.

دقیقه 10: فرار بشار رسن روی ضدحمله با خطای هیروکی آبه همراه بود که داور به دلیل کشیدن پیراهن رسن از سوی این بازیکن، کارت زردی به آبه نشان داد.

دقیقه 21: در حالی که بازی کنترلی از سوی هر دو تیم در دستور کار بود و موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد نمی شد، یکی از تماشاگران با پرچم ایران وارد زمین شد تا حمله کاشیمایی ها را خنثی کند.

دقیقه 25: ارسال سیلوا به روی دروازه پرسپولیس، با شوت سنگین سوزوکی همراه بود، اما توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 31: سرجینیو پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ شد و در حالی که مقابل خود فقط بیرانوند را داشت، ضربه اش را به سمت دروازه شلیک کرد، اما تکل به موقع شجاع خلیل زاده مانع از شوت این بازیکن شد تا خطری دروازه پرسپولیس را تهدید نکند.

دقیقه 35: فشار پرسپولیس روی دروازه کاشیما در حالی که با مانع مدافعان این تیم ژاپنی همراه بود، پشت محوطه جریمه به منشا رسید که این بازیکن اقدام به شوتزنی کرد، اما ضربه او از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 42: ارسال سرجینیو به محوطه جریمه پرسپولیس با ضربه سر سوزوکی می توانست برای بیرانوند خطرآفرین گردد، اما بی دقتی باعث شد توپ با فاصله زیادی از کنار دروازه به بیرون برود.

نیمه دوم دقیقه 48: پاسکاری های کوتاه بازیکنان کاشیما در زمین پرسپولیس در نهایت با پاس رو به بیرون سرجینیو برای سیلوا همراه شد که شوت این بازیکن از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 58: سیلوا با یک و دو توانست پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ گردد و با ضربه ای دقیق دروازه علیرضا بیرانوند را باز کرد.

دقیقه 60: کاشیما این بار توانست روی ضدحمله توسط سرجینیو به گل برسد، اما یاری داور پیش از گل آفساید سوزوکی را اعلام نموده بود.

دقیقه 61: ارسال زمینی به محوطه جریمه کاشیما، می توانست توسط مهاجمان پرسپولیس به گل تبدیل گردد، اما مدافعان حریف تن به کرنر دادند.

دقیقه 62: سیامک نعمتی با خطایی که انجام داد، با یک کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 65: ارسال سیامک نعمتی روی دروازه، با ضربه سر احمد نوراللهی همراه شد که دروازه بان کاشیما توپ را مهار کرد.

دقیقه 70: سرجینیو پشت مدافعان پرسپولیس توانست صاحب توپ گردد تا به راحتی دروازه پرسپولیس را برای بار دوم باز کند.

دقیقه 72: شجاع خلیل زاده با خطا روی بازیکن کاشیما، کارت زرد گرفت.

دقیقه 79: کرنر ارسالی روی دروازه پرسپولیس با دفع ناقص بیرانوند به سوزوکی رسید و این بازیکن قصد باز کردن دروازه را داشت که کمال کامیابی نیا مانع این کار شد.

دقیقه 85: بازیکنان پرسپولیس پشت محوطه جریمه کاشیما صاحب توپ شدند که منشا توپ را به کمال کامیابی نیا سپرد و شوت این بازیکن نیز توسط دروازه بان کاشیما مهار شد.

دقیقه 1+90: سیامک نعمتی با دریافت کارت زرد دوم، از بازی اخراج شد.

به گزارش خبرنگاران، با این نتیجه پرسپولیس باید به دیدار برگشت امیدوار باشد، دیداری که شنبه، 19 آبان ماه ساعت 18:30 در استادیوم آزادی شروع خواهد شد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 595

به "لیگ قهرمانان آسیا، شکست برزیلی پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز، امید به موفقیت در جهنم آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان آسیا، شکست برزیلی پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز، امید به موفقیت در جهنم آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید