لیگ ملت های والیبال، آمریکا بدون بازیکنان اصلی و سرمربی به مصاف ایران می آید

به گزارش راه ساری، تیم ملی والیبال آمریکا با بازیکنان اصلی خود به بلغارستان نیامده است و تیمی جوان، بدون سرمربی در شهر پلوودیف حاضر شده تا روبه روی ایران قرار بگیرد.

لیگ ملت های والیبال، آمریکا بدون بازیکنان اصلی و سرمربی به مصاف ایران می آید

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم و پایانی از مرحله گروهی لیگ ملت های 2019 در شهر پلوودیف کشور بلغارستان به مصاف صربستان، تیم میزبان و آمریکا خواهد رفت. کسب تنها یک پیروزی بدون در نظر دریافت نتایج سایر تیم ها، شاگردان کولاکوویچ را راهی مرحله نهایی مسابقات در شیکاگو خواهد نمود.

دیدار با آمریکا در این تورنمنت هم مثل مسابقات گذشته برای ایران، یک بازی مهم و خارج از جدول خواهد بود که پیروزی در آن اهمیت و لطف بیشتری دارد. البته تیم آمریکا با بازیکنان اصلی خود به بلغارستان نیامده و تیمی جوان، بدون سرمربی در شهر پلوودیف حاضر شده است. بازیکنان اصلی و المپیکی آمریکا در حال حاضر زیر نظر جان اسپراو در کالیفرنیای جنوبی در حال تمرین هستند تا برای میزبانی مرحله نهایی مسابقات در شیکاگو آماده شوند.

مت اندرسون، مکس هولت، میکا کریستنسن، تیلور سندر، آرون راسل، دیوید اسمیت، کاویکا و اریک شوجی، بازیکنانی هستند که در مرحله نهایی به ترکیب آمریکا اضافه خواهند شد و فعلاً برای کسب سکوی لیگ ملت ها آماده می شوند. تنها بازیکن المپیکی آمریکا که به همراه این تیم در بلغارستان حضور دارد، توماس جاشکه است. همچنین پرایس جارمن و جورج هامن، نخستین حضور را در تیم ملی آمریکا تجربه می نمایند.

راب نیلسون، مربی تیم ملی آمریکا که در بلغارستان سرمربیگری این تیم را بر عهده دارد، می گوید: ما هیجان زده هستیم و این شانس را داریم که نکات بیشتری بیاموزیم و به تیم کامل تری تبدیل شویم. بازیکنان جوان باید از این فرصت استفاده نمایند.

رسانه های آمریکایی از ایران به عنوان یکی از حریفان جدی این کشور یاد می نمایند که با 10 پیروزی و 2 شکست و امتیازات امیر غفور در صندلی دوم جدول رده بندی لیگ ملت ها واقع شده است. امیر غفور فعلاً امتیازآورترین بازیکن لیگ ملت های 2019 است.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3554

به "لیگ ملت های والیبال، آمریکا بدون بازیکنان اصلی و سرمربی به مصاف ایران می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ ملت های والیبال، آمریکا بدون بازیکنان اصلی و سرمربی به مصاف ایران می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید