مدیر بازداشتی هواوی در زمان دستگیری از محصولات اپل استفاده می کرد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، در حالی که قاعدتاً مدیر ارشد شرکتی مانند هواوی باید از تولیدات خود این شرکت و نه تولیدات شرکت های رقیب استفاده کند، وانژو از یک مک بوک 12 اینچی، یک آیفون 7 پلاس و یک آی پد پرو در زمان دستگیری استفاده می کرد.

مدیر بازداشتی هواوی در زمان دستگیری از محصولات اپل استفاده می کرد

نکته مهم دیگر در این زمینه آن است که هواوی و دولت آمریکا مدتی است به شدت با یکدیگر درگیر بوده و کاخ سفید هواوی را به جاسوسی برای دولت چین محکوم نموده و علت دستگیری مدیر ارشد امور اقتصادی هواوی در کانادا نیز درخواست دولت آمریکا و وارد آمدن اتهام دور زدن تحریم های ایرانی به این شرکت بوده است.

وانژو دختر مؤسس شرکت هواوی نیز هست و به نظر نمی رسد افشای این موضوع که وی علاقه زیادی به استفاده از محصولات اپل و نه تولیدات خود هواوی دارد، به نفع این شرکت چینی تمام گردد.

این در حالی است که بعضی شرکت های فناوری آمریکایی از استفاده کارمندان خود از تولیدات شرکت های رقیب به خصوص در محیط کار چندان استقبال نمی نمایند.

از سوی دیگر باید توجه داشت که تولیدات هواوی در سال های اخیر کیفیت مطلوبی داشته اند و به عنوان مثال لپ تاپ میت بوک پرو ایکس هواوی از سوی بعضی کارشناسان بهترین لپ تاپ بازار لقب گرفته است. در این شرایط معین نیست، چرا مدیر ارشد امور اقتصادی هواوی تمایلی به استفاده از لپ تاپ های تولیدی خود این شرکت نداشته است.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1964

به "مدیر بازداشتی هواوی در زمان دستگیری از محصولات اپل استفاده می کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر بازداشتی هواوی در زمان دستگیری از محصولات اپل استفاده می کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید