معرفی برندگان جدید عصر جدید؛ نیمه نهایی کی پخش می گردد؟

به گزارش راه ساری، مرحله دوم عصر جدید مدتی است به سرانجام رسیده و شب گذشته در قالب برنامه هشتگ عصر جدید با اجرای ایمان قیاسی و حضور آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی، اسامی راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی این مسابقه تکمیل شد. احسان علیخانی نیز ارتباط زنده با برنامه داشت و رای خود را بیان کرد.

معرفی برندگان جدید عصر جدید؛ نیمه نهایی کی پخش می گردد؟

در این ارتباط زنده علیخانی مطرح کرد: مرحله نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید اوایل آبان ماه پخش خواهد شد. البته در این مدت برنامه هشتگ عصر جدید همراه مخاطبان است.

در مرحله دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند؛ اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان شرکت نماینده های نیمه نهایی این برنامه را انتخاب نمایند.

برای پنج قسمت دیگر مرحله دوم عصر جدید مخاطبان اینگونه رای دادند.

در قسمت ششم مرحله دوم گروه پرواز، دو میلیون و 223 هزار و 743 رای و گروه به نگار یک میلیون و 931 هزار و 610 رای دریافت کردند که به این ترتیب گروه پرواز به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

در قسمت هفتم گروه قشقایی و سروش فرهمند انتخاب شده بودند که سروش فرهمند توانست با دو میلیون و 313 هزار و 981 رای مردمی به مرحله بعدی راه پیدا کند.

برای قسمت هشتم مرحله دوم عصر جدید مصطفی حسنلو و گروه نسل جدید با رای داوران به بخش آرای مردمی راه پیدا کردند. در نهایت گروه نسل جدید با دو میلیون و 436 هزار و 618 رای مردمی توانست به مرحله نیمه نهایی برود.

در قسمت نهم صالح سخندان و گروه بچه شهر حضور داشتند که گروه بچه شهر با دو میلیون و 117 هزار و 109 رای مورد استقبال مخاطبان نهاده شد و به نیمه نهایی رفت.

برای قسمت دهم هم بین گروه اعجوبه های کوچک و داریوش سوسنی که داوران آن ها را انتخاب نموده بودند، مردم گروه اعجوبه های کوچک را با دو میلیون و 112هزار و 754رای برای حضور در مرحله نیمه نهایی برگزیدند.

در بخش دیگر این برنامه داوران و احسان علیخانی برای سه بازنده مرحله دوم عصر جدید زنگ نجات زدند و به این ترتیب، داریوش سوسنی، صالح سخندان و گروه قشقایی هم به جمع راه یافتگان به نیمه نهایی عصر جدید پیوستند.

ایرانیرو: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: فرارو
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11652

به "معرفی برندگان جدید عصر جدید؛ نیمه نهایی کی پخش می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی برندگان جدید عصر جدید؛ نیمه نهایی کی پخش می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید