موجود بیگانه در ساحل استرالیا، فیسبوک را منفجر کرد، عکس

به گزارش راه ساری، زن و شوهری پس از برخورد با یک موجود عجیب و غریب در یک ساحل محبوب، در فکر فرو رفتند و تصاویر آن موجود بیگانه را در فیسبوک به اشتراک گذاشتند.

موجود بیگانه در ساحل استرالیا، فیسبوک را منفجر کرد، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، این زن و شوهر در امتداد ساحل باترز در فریمانتل، در غرب استرالیا قدم می زدند که با این موجود مرموز روبرو شدند. آنها عکسی از یافته های عجیب و غریب خود گرفتند و برای یافتن پاسخ آن را در فیس بوک پست کردند.

بیشتر بخوانید:

سیمپسون ها پا روی زمین گذاشتند!/ عکس

تیک تاک جان این موجود کمیاب را به خطر انداخت!/ عکس

کاربران شبکه های اجتماعی سریعاً نظرات خود را حول محور این موضوع ارائه کردند؛ یکی نوشت: علتی دیگر برای دور ماندن از اقیانوس. دومی افزود: یک بچه بیگانه. بعضی از کاربران شبکه های اجتماعی به درستی این موجود مرموز را به عنوان Coffin Ray پرتو تابوت شناسایی کردند.

پرتوهای تابوت که به عنوان پرتوهای بی حس نماینده نیز شناخته می شوند، به علت توانایی خود در رساندن شوک الکتریکی به طعمه بدنام هستند. چندین کاربر شبکه های اجتماعی اشاره کردند که پرتو تابوت کمی خشک شده و خمیده به نظر می رسد.

یکی نوشت: معمولاً بال هایی دارد که تقریباً به شکل هشت است و در این تصویر دم آن خشک شده است.

بهتر است از پرتوهای تابوت اجتناب گردد، زیرا اندام های الکتریکی آنها قادر به ایجاد شوک الکتریکی معادل 50 آمپر یا بیشتر هستند. در حالی که این سطح از شوک احتمالاً انسان را نمی کشد، برای ایجاد درد قابل توجه کافی است.

این جانوران دریایی معمولا در خلیج های کم عمق و مصب رودخانه ها یافت می گردد، اما در اعماق بیش از 200 متر نیز دیده شده است. معمولاً رنگ خاکستری یا قهوه ای روشن دارد.

طبق گفته موزه استرالیا، این پرتوها در سراسر سواحل شرقی استرالیا بومی هستند. آنها بعلاوه به عنوان اشعه های بی حس یا اشعه حیرت انگیز به علت شوک الکتریکی خود شناخته می شوند. آنها معمولاً از شوک ها برای از کار انداختن خرچنگ ها و ماهی ها قبل از بلع کامل آنها استفاده می نمایند، اما بعلاوه شناخته شده اند که از آنها در طعمه های بزرگ تر مانند پنگوئن ها استفاده می نمایند.

منبع: dailymail

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1402 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14762

به "موجود بیگانه در ساحل استرالیا، فیسبوک را منفجر کرد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موجود بیگانه در ساحل استرالیا، فیسبوک را منفجر کرد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید