میراسماعیلی: مخالف برگزار شدن آنلاین جلسه دادگاه CAS هستیم

به گزارش راه ساری، رئیس فدراسیون جودو گفت: مسئولان دادگاه CAS چند روز پیش به ما پیشنهاد دادند که جلسه رسیدگی به پرونده ایران روز 26 شهریور ماه به صورت آنلاین برگزار شود، اما ما با این موضوع مخالفت کردیم.

میراسماعیلی: مخالف برگزار شدن آنلاین جلسه دادگاه CAS هستیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جلسه دادگاه حکمیت ورزش CAS در رابطه با تعلیق جودوی ایران قرار است روز 26 شهریور ماه در لوزان سوئیس برگزار شود. این در حالی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا مسئولان CAS قصد دارند جلسه رسیدگی به پرونده ایران را به صورت آنلاین برگزار کنند.

این موضوع در حالی مطرح شده که رئیس فدراسیون جودوی کشورمان با آنلاین برگزار شدن جلسه دادگاه به شدت مخالف است و اصرار دارد که این جلسه حتما باید به صورت حضوری برگزار شود.

میراسماعیلی در این رابطه گفت: مسئولان دادگاه حکمیت ورزش چند روز پیش به ما پیشنهاد دادند که دادگاه روز 26 شهریور ماه به صورت آنلاین برگزار شود، اما ما با این موضوع مخالفت کرده و در تلاش هستیم تا بتوانیم از سفارت سوئیس ویزا سفر به این کشور را به دست بیاوریم. روز گذشته ما از طریق وزارت ورزش و وزارت امور خارجه با سفیر سوئیس صحبت هایی را انجام دادیم تا هر چه زودتر ویزا ما برای حضور در این کشور برایمان فراهم شود. به هر حال امیدوارم تا چند روز آینده بتوانیم ویزا سفر به سوئیس را به دست آورده تا دادگاه به صورت حضوری برگزار شود.

همچنین مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان شب گذشته در حاشیه بازدید از فدراسیون های ورزشی درباره دادگاه فدراسیون جودو گفت: 26 شهریور ماه نوبت دادگاه CAS برای جودوی ایران است و افرادی که باید در این جلسه حضور داشته باشند درخواست ویزا داده اند، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا فعلا سفارت سوئیس با درخواست ما مخالفت کرده و در تلاش هستیم تا آن ها را متقاعد کرده و بتوانیم هر چه سریع تر ویزا تیم اعزامی را بگیریم. به هر حال اگر ویزا صادر نشود در آن صورت بحث جلسه آنلاین مطرح می شود و اگر عدالت در این جلسه رعایت شود هیچ مسئله ای بابت آنلاین برگزار شدن جلسه دادگاه CAS نخواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10767

به "میراسماعیلی: مخالف برگزار شدن آنلاین جلسه دادگاه CAS هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میراسماعیلی: مخالف برگزار شدن آنلاین جلسه دادگاه CAS هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید