نه می گذارند دایی رییس گردد نه کریمی؛ مهدوی کیا شاید!

به گزارش راه ساری، اکنون داغ ترین بحث در رابطه با فوتبال علاوه بر پرداخت بدهی نجومی ویلموتس، انتخاب رییس بعدی برای فدراسیون فوتبال است.

نه می گذارند دایی رییس گردد نه کریمی؛ مهدوی کیا شاید!

به گزارش خبرنگاران ، در اساسنامه فدراسیون فوتبال برای انتخاب رییس جدید ضروری است فرد 10 سال سابقه مدیریتی داشته باشد اما بر اساس بند دیگری که بعدا اضافه شد ستاره های عظیم و پرافتخار ملی پوش فوتبال ایران که بیش از 100 بازی ملی در کارنامه ثبت نموده اند نیز می توانند بدون بهره مندی از سوابق مدیریتی برای ریاست فدراسیون ثبت نام نمایند.

علی دایی، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، سیدجلال حسینی و احسان حاج صفی بازیکنانی هستند که بیش از 100 بازی ملی دارند.

پرواضح است که اگر قرار باشد از میان این هفت نفر کسی به مقام ریاست برسد کریمی، مهدوی کیا و به خصوص علی دایی ارجحیت دارند.

اما جسته و گریخته شنیدیم علی دایی همانگونه که در یک فصل اخیر تقریبا اجازه مربی گری در لیگ برتر را نداشته ، امکان رسیدن به ریاست فدراسیون را هم ندارد و البته علی کریمی هم اوضاع بهتری از او نخواهد داشت و مخالفت های شدیدی برای انتخاب کریمی همانند دایی برای ریاست فدراسیون و اصلا کاندیدا شدن برای ریاست وجود دارد. مشکل دیگر علی کریمی این است که تحصیلات دانشگاهی هم ندارد.

در رابطه با مهدوی کیا اما چنین سخت گیری وجود ندارد اما نباید فراموش کرد که مهدوی کیا نیز مانند کریمی از تحصیلات دانشگاهی برخوردار نیست.

بالی: سفر به جزیره ای شگفت انگیز در اندونزی

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9690

به "نه می گذارند دایی رییس گردد نه کریمی؛ مهدوی کیا شاید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نه می گذارند دایی رییس گردد نه کریمی؛ مهدوی کیا شاید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید