هکرها از شرکت اپل گوشی اختصاصی می گیرند ، آیفون های غیرقابل فروش برای افرادی خاص

به گزارش راه ساری، شرکت اپل طرحی را در دست اجرا دارد که بر حسب آن قرار است هکرها آیفونهای ویژه و اختصاصی دریافت نمایند. این آیفون ها تفاوت هایی قابل توجه با آیفون های معمولی خواهند داشت و در راستای اهداف پژوهشی عرضه می شوند.

هکرها از شرکت اپل گوشی اختصاصی می گیرند ، آیفون های غیرقابل فروش برای افرادی خاص

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، در خبرها اعلام شد که اپل برای یابنده نقص امنیتی در آیفون جایزه یک میلیون دلاری تعیین نموده است و به نظر می رسد این نقص را باید هکرهای حرفه ای در آیفون ها ویژه پیدا نمایند.

اپل برنامه عیب یابی آیفون ها را از سال 2016 شروع نموده است. شرکت اپل بخش هایی از طرح جدید عیب یابی آیفون را در جریان برگزاری کنفرانس امنیت سایبری کلاه سیاه که هفته گذشته برگزار گردید، تعیین کرد. بر اساس اطلاعات موجود، قرار است یک آیفون اختصاصی در اختیار هکرها قرار گیرد. چنین اقدامی از سوی شرکت اپل بی سابقه است و می تواند باعث گردد این شرکت به دستاوردهای بزرگی در مورد گوشی های خود برسد.

البته همانطور که اشاره شد قرار نیست این آیفون ها به راحتی فروخته شوند یا در اختیار هر فردی باشند. این آیفون ها به طور اختصاصی در اختیار هکرهای با سابقه قرار می گیرد، آن هم به شرطی که نام خود را برای دریافت این گوشی با سوابق مکفی ثبت نمایند. هنوز تعیین نیست آیا این آیفون ها فاقد برنامه خاصی خواهند بود یا چندین برنامه را در خود جای می دهند. اما پیشبینی می گردد شرایط برنامه ها به شکلی باشد که هکرها بتوانند قدرت و سرعت عمل خود را در عیب یابی بیازمایند.

تمام این برنامه ها بخشی از برنامه بزرگ تر اپل برای برطرف نواقص امنیتی سیستم عامل های مک، اپل واچ، اپل تی وی و iOS است.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: انتخاب
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4290

به "هکرها از شرکت اپل گوشی اختصاصی می گیرند ، آیفون های غیرقابل فروش برای افرادی خاص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هکرها از شرکت اپل گوشی اختصاصی می گیرند ، آیفون های غیرقابل فروش برای افرادی خاص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید