پیشکسوت والیبال: با تعطیلی لیگ موافق نیستم، دیدگاه فدراسیون با باشگاه ها متفاوت است

به گزارش راه ساری، مدیرفنی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: به دلیل مسئولیتم، با تعطیلی لیگ موافق نیستم ولی دیدگاه مسئولان فدراسیون با دیدگاه باشگاه ها متفاوت است.

پیشکسوت والیبال: با تعطیلی لیگ موافق نیستم، دیدگاه فدراسیون با باشگاه ها متفاوت است

مجید تابش نژاد در گفت و گو با خبرنگاران، درباره عملکرد خوب تیم والیبال شهرداری ورامین تا خاتمه هفته دهم لیگ برتر، توضیح داد: با توجه به بازیکنان و مجموعه خوبی که داریم، خوشبختانه فعلا شرایط تیم ما خوب است. از طرفی دیگر ما برنامه ریزی کرده ایم که با این فرایند پیش برویم تا برای مرحله بعد بازیکنان را آماده تر کنیم.

او افزود: در لیگ هایی که به صورت دو مرحله ای هستند، مطمئنا مرحله دوم از ارزش بیشتری برخوردار است و باید تنها به برد مقابل رقبا فکر کرد. همین موضوع کار را برای کادرفنی تیم ها هم سخت تر می کند چون باید بدن بازیکنان خود را رفته رفته برای مرحله دوم آماده نگه دارند که ما نیز این برنامه را در پیش داریم.

مدیرفنی تیم والیبال شهرداری ورامین در مورد تعطیلات 50 روزه لیگ برتر برای شروع اردوهای تیم ملی نیز گفت: این تصمیم دو موضوع بسیار مهم و جدا است. هم کسب نتیجه توسط تیم ملی در رقابت هیا انتخابی لمپیک مهم است و هم باشگاه ها باید متضرر نشوند. به هر حال اسپانسرها سرمایه گذاری کرده اند و اکنون توقع دارند که نتیجه بگیرند. این تعطیلات به باشگاه ها آسیب می زند.

او ادامه داد: همچنین الان بازیکنان ما در شرایط خوبی قرار دارند و وقتی بدن بازیکن در اوج است، نباید او را دچار افت کرد. خوب نیست که بازیکنان را از نظر آمادگی جسمانی بالا برده و دوباره پایین بیاوریم، برای تیم هایی مثل شهرداری ورامین که جهت قهرمانی بسته شده اند خوب نیست و بازیکنان را از شرایط ایده آل دو رمیکند. با این حال تیم ملی هم مهم است و باید همکاری لازم را انجام داد.

پیشکسوت والیبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا با تصمیم تعطیلی لیگ موافق است؟ توضیح داد: به دلیل اینکه الآن در مسئولیت باشگاه گردن من است موافق نیستم، ولی دیدگاه مسئولان فدراسیون متفاوت با دیدگاه مسئولان باشگاه ها است.

او در پاسخ به این سوال که آیا موافق ادامه یافتن لیگ در زمان برگزاری اردوهای تیم ملی است؟ توضیح داد: فدراسیون به برخی باشگاه ها این پیشنهاد را داده است. باشگاه هایی که بازیکنی در تیم ملی ندارند در زمان تعطیلی لیگ می توانند بازی های خود را ادامه دهند، البته بیشتر اختیاری است و اگر دوست داشته باشند ادامه می دهند. با این حال باشگاه هایی که بازیکن ملی پوش دارند قطعا این تصمیم را قبول نمی کنند چون سرمایه گذاری کرده اند که نتیجه بگیرند.

تابش نژاد درباره برنامه تیم شهردرای ورامین در زمان تعطیلات نیز گفت: تیم ما یک هفته استراحت می کند چون مسابقات لیگ فشرده (یک شنبه و چهارشنبه) برگزار می شود و بازیکنان خسته هستند. بعد از یک هفته دوباره تمرینات را شروع می کنیم تا فرایند خوب خود را حفظ کنیم.

به گزارش خبرنگاران، قابل توجه است که تیم شهرداری ورامین تنها تیم بدون باخت لیگ برتر والیبال تا خاتمه هفته دهم و تعطیلی بازی های لیگ است.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6827

به "پیشکسوت والیبال: با تعطیلی لیگ موافق نیستم، دیدگاه فدراسیون با باشگاه ها متفاوت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشکسوت والیبال: با تعطیلی لیگ موافق نیستم، دیدگاه فدراسیون با باشگاه ها متفاوت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید