کوبیاک تحقیر شد، از حیثیت والیبال ایران در آسیا دفاع کردیم

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، تیم والیبال شهرداری ورامین پیروز شد با شکست تیم پاناسونیک ژاپن که ستاره ای مانند کوبیاک را در اختیار داشت، عنوان قهرمانی جام باشگاه های آسیا را کسب کند.

کوبیاک تحقیر شد، از حیثیت والیبال ایران در آسیا دفاع کردیم

رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین در مصاحبه با خبرنگاران درباره سطح کیفی مسابقات گفت: رقابت ها در سطح بالایی برگزار گشت و جذابیت بسیاری را در مسابقات شاهد بودیم. مردم پیروز شدند دو بازی ما را در مرحله نیمه نهایی و فینال مسابقات تماشا کنند و شاهد بودند که سطح بازی ها بالا است. روی هم رفته تیم های قزاقستان و تایلند نیز از آمادگی خوبی در این مسابقات برخوردار بودند. خداراشکر پیروز شدیم از حیثیت والیبال ایران دفاع کرده و ثابت کنیم که در 10 سال گذشته والیبال ایران حرف نخست را در آسیا می زند.

محمدی راد درباره بازی فینال مقابل تیم پاناسونیک گفت: این واقعاً یک بازی خاص بود، چرا که ژاپنی ها در 2 ست ابتدایی بسیار خوب بودند و بدون اشتباه و با قدرت از تمام فرصت ها استفاده کردند. تمام تکنیک های والیبال را به خوبی اجرا می کردند و فرصت جبران به ما نمی دادند. آنها تیم ما را تحت تأثیر بازی خوبشان قرار دادند اما در ست سوم به دلیل خستگی کوبیاک و شیمیزو این دو بازیکن اشتباهاتی را مرتکب شدند تا فرصت جبران به تیم ما داده شود.

وی اضافه نمود: زمانی که پاناسونیک عقب افتاد، این توانایی را در خود دیدیم که می توانیم این تیم را شکست دهیم. بهترین بازی را ارائه دادیم و حتی زمانی که در ست پنجم چند امتیاز عقب بودیم، اعتقاد داشتیم که می توانیم پیروز شویم. اوج کار تیمی و جنگندگی ما از بازی مقابل هند سرچشمه می گرفت تا حتی مقابل بازی با ژاپن تسلیم نشویم.

محمدی راد درباره درگیری کوبیاک با بازیکنان ایران گفت: برخی از کُری خوانی ها در والیبال رایج است، بازیکنان ما در این بازی خوب عمل کردند اما زمانی که تیم عقب بود، تیم مقابل به صورت زیرکانه ما را مورد تمسخر قرار می داد و نیشخند میزد. حرکاتی بروز می دادند که اصلاً طبیعی نبود. فیاضی زمانی که آن سرویس عجیب و خاص را زد و پیروز شد امتیاز پیروزی را از کوبیاک بگیرد، در واقع او را تحقیر کرد و همین مسئله باعث بروز جنجال شد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2521

به "کوبیاک تحقیر شد، از حیثیت والیبال ایران در آسیا دفاع کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوبیاک تحقیر شد، از حیثیت والیبال ایران در آسیا دفاع کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید