چرا مردم مسکو باید هر روز سلفی بگیرند؟

به گزارش راه ساری، مردم مسکو ملزم شده اند از یک برنامه قرنطینه اجباری تبعیت نمایند که در صورت عدم رعایت با جریمه همراه می گردد. این برنامه ویژه خواهان سلفی دریافت افراد است و در صورت عدم رعایت قوانین دولتی، افراد جریمه می شوند.

چرا مردم مسکو باید هر روز سلفی بگیرند؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پیش از این نیز برنامه سلفی اجباری در بعضی از کشور ها مورد ازمون قرار گرفته بود. است جریمه می شوند. اکنون نیز مقامات مسکو در حال تهیه برنامه بیماران COVID-19 برای نظارت از دستورات قرنطینه هستند.

دیده بان حقوق بشر گزارش داد که این برنامه جریمه های اشتباهی را حذف نموده است. این برنامه برای درخواست سلفی، اعلان های سریع را ارسال می نماید، اما گاهی اوقات وقتی کاربران در خواب هستند یا در نیمه های شب این پیغام را برای آن ها ارسال می نماید. سپس در صورت عدم پاسخگویی، به آن ها جریمه اتوماتیک می دهد.

همچنین به نظر می رسد که این برنامه به طور کلی اشتباهات متعددی دارد. برای مثال وقتی کاربران عکس های خود را فرستاده اند ثبت نشده است یا مقامات مسکو صد ها و احتمالاً هزاران جریمه اشتباه را برای شهروندان به دلیل عدم استفاده از سلفی در نیمه شب صادر نموده اند.

دیده بان حقوق بشر گزارش می دهد که شهروندان مسکو توسط برنامه قرنطینه رسمی این شهر تحت فشار قرار دارند. مقامات مسکو برنامه نظارت اجتماعی این شهر را در ماه مارس راه اندازی کردند، اما خیلی سریع آن را حذف کردند، زیرا با اشکالات زیاد روبرو بود. سپس در آوریل برنامه ای دیگر مجدداً معرفی گردید.

پزشکان تشویق شده اند که هر کسی که علائم COVID-19 را نشان می دهد در اعلان قرنطینه ثبت نمایند. امتناع از امضاء قرنطینه ممکن است منجر به بستری در بیمارستان گردد. علاوه بر دستیابی به اطلاعات شخصی کاربران، برنامه در فواصل تصادفی درخواست اعلام حضور در خانه را برای کاربر ارسال می نماید که کاربر از خود سلفی به عنوان اثبات حقانیت خود می گیرد. مسکو تنها مکان برای انجام سلفی دریافت از دوران قرنطینه اجباری نیست، برنامه قرنطینه لهستان نیز از همین روال استفاده می نماید.

در خصوص برنامه مسکو اگر نتوانید پاسخ دهید، به طور اتوماتیک جریمه 4000 روبل یا 556 دلار ایالات متحده جریمه می شوید.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کانادا: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10539

به "چرا مردم مسکو باید هر روز سلفی بگیرند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مردم مسکو باید هر روز سلفی بگیرند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید