چمنیان و ویسی، تازه ترین گزینه های تیم امید

به گزارش راه ساری، کمیته فنی در تازه ترین خروجی خود صحبت از عباس چمنیان و عبدالله ویسی را مطرح نموده است.

چمنیان و ویسی، تازه ترین گزینه های تیم امید

چمنیان و ویسی، تازه ترین گزینه های تیم امید

ماجرای انتخاب سرمربی تیم امید همچنان درگیر کلیشه هاست. روند مذاکرات بعد از مطرح شدن نام گزینه مدنظر متوقف می گردد و تا کنون صفی از مربیان برای نشستن روی نیمکت امید نام برده شده اند که در نهایت مذاکره با آن ها به بن بست رسیده است.

کار به جایی رسیده که هیچکس حاضر نیست راهنمایی امید را در شرایط فعلی بپذیرد. به همین خاطر است که از نام هایی مثل امیر قلعه نویی و یحیی گل محمدی، حالا کمیته فنی در تازه ترین خروجی خود صحبت از عباس چمنیان و عبدالله ویسی شده است.

صرف نظر از اینکه هر دو این مربیان در مقاطعی در تیم های خود پیروز و تاثیرگذار بوده اند، این سوال مطرح می گردد که منطق کمیته فنی برای انتخاب گزینه ها چیست؟ به نظر می رسد در کمیته فنی افرادی هستند که روابط خود با برخی مربیان را سرلوحه تصمیم گیری ها قرار داده اند و یا به دلیل مسائل شخصی و یا فنی با برخی نام برخی افراد مطرح شده به آنالیز هم نمی رسد.

نقش مهدی تاج در این تصمیم گیری ها چه می تواند باشد؟ تعیین نیست. اینکه حمید استیلی به عنوان مدیر تیم چه نقشی دارد هم تعیین نیست. اینکه آیا تعاملی بین طرفین هست یا خیر هم تعیین نیست. باید دید بالاخره فدراسیون فوتبال برای تیمی که نیت صعود دارد و شرایط فنی خیلی خوبی هم ندارد چه برنامه ای خواهد داشت؟

2 - 200

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3106

به "چمنیان و ویسی، تازه ترین گزینه های تیم امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمنیان و ویسی، تازه ترین گزینه های تیم امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید