چگونه برآمدگی شکم خود را پنهان کنیم؟

به گزارش راه ساری، شکم برآمده یکی از ناراحت کننده ترین مشکلاتی است که خانم ها هنگام جستجو برای پوشاک مناسب با آن روبرو اند. ولی جای نگرانی نیست، اگر به خواندن این مقاله ادامه دهید هدایت های هوشمندانه ای برای پنهان کردن شکم و بالا بردن اعتماد به نفستان پیدا خواهید کرد.

چگونه برآمدگی شکم خود را پنهان کنیم؟

برای بسیاری از خانم ها پنهان کردن نقاط ضعفشان و لباس پوشیدن شبیه خواننده های اپرا آزار دهنده است چرا که نمی توانند لباس های مورد علاقه شان را بپوشند. تنها ضروری است بدانید چه سبک لباسی می خواهید بپوشید و برای شیک و زنانه بودن از چه چیزهایی دوری کنید.

شکم برآمده بین خانم های تمام سنین مسئله ای مشترک است. بخشی از آن مربوط به ژنتیک می گردد و بخشی هم با بالا رفتن سن به وجود می آید، به خاطر رژیم غذایی نامناسب، کمبود فعالیت فیزیکی و در اغلب موارد پس از زایمان. برای همه ما رخ داده که وقتی شلوارتان را بالا می کشید شکمتان جمع می گردد و بالا می زند. نگران نباشید، کلید مشکل شما پیدا کردن لباسی است که برازنده اندام شما باشد و با ترفندی نقاط ضعفتان را بپوشاند. امروز می خواهیم به شما چند هدایت هوشمندانه بدهیم تا یاد بگیرید ظاهرا شکمی تخت برای خودتان بسازید و در هر موقعیتی احساس جذابیت کنید.

سایز درست را انتخاب کنید

در هنگام خرید حتما لباس های فیت تنتان بخرید. از پوشیدن لباس های زیادی گشاد یا زیادی تنگ خودداری کنید چرا که آن ها نقاط ضعف شما را برجسته تر می نمایند. لباس های چتری اصلا یاریی نمی نمایند چرا که شما را درشت اندام تر از آنچه هستید نشان می دهند. بدون کلک در انتخاب سایز، آن هایی را انتخاب کنید که خوب به تنتان می نشینند و برجستگی های زنانه تان را پررنگ تر می نمایند.

هیچوقت بالاپوشتان را داخل شلوار یا دامن فرو نکنید

بالاپوش های بلند در حال حاضر خیلی مد هستند، پس شما خوش شانس هستید که می توانید بین هزاران مدل بالاپوش هرکدام را انتخاب کنید. البته عموما لباستان را در شلوارتان نمی کنید ولی اگر اینکار را می کنید وقتش رسیده که این عادت را ترک کنید. فرو کردن بلوز در شلوار یا دامن مهم ترین چیزی است که برای پنهان کردن شکم باید از آن دوری کنید. بالاپوش های بلند روی جین یا هر شلواری کمرتان را بلند تر نشان می دهد و با ظرافت شکمتان را می پوشاند.

به دنبال بالاپوش هایی با نوار کشی روی کمر یا باسن باشید

لباس هایی که روی باسن فیت می شوند با خمیدگی ای که در لبه لباس دارند محدوده کمرتان را تعریف می نمایند. این سبک لباس برای خانم هایی که در ناحیه شکم اضافه وزن دارند بسیار مناسب است. این لباس های خنک بسیار برزنده اندام شما هستند و به اندازه کافی برای پوشاندن میانه بدنتان جا دارند. همچنین می توانید پیراهن هایی با یقه های دوطرفه و بلوزهایی که بدنتان را کشیده می نماید و شکمتان را پنهان می نماید بپوشید.

بلوزهای نواردار روی کمر هم گزینه خوبی برای خرید هستند. این بلوزها درست روی نیم تنه فیت می شوند و رو به پایین آزاد می شوند، بنابراین بخش های غیر دلخواه بدنتان را پنهان می نمایند و حالت فوق العاده ای به بدنتان می دهند.

ژاکت های فیت تنتان را امتحان کنید

ژاکت های فیت که تا زیر شکم می آیند گزینه خیلی خوبی هستند که برازنده اندامتان هستند و زنانگی تان را پررنگ تر می نمایند. با این روش باریک تر و ظریف تر به نظر می آیید. از پوشیدن ژاکت های گشاد دوری کنید چرا که شما را درشت تر نشان می دهند.

از پوشیدن جین های پر زرق و برق دوری کنید

شلوارهایی که تزئینات زیادی در ناحیه کمر دارند مطمئنا مناسب شما نیستند چرا که تنها شکمتان را بیشتر به چشم می آورند. به جای جین هایی با جیب های عظیم و پیچ و خم زیاد، شلوار های ساده تر و شیک تر با جزئیات کم یا بدون تزئینات را انتخاب کنید.

زیرپوش مناسبی انتخاب کنید

زیرپوش ها کلید دستیابی به شکم های تخت تر هستند. گن روش فوق العاده ای برای پنهان کردن بخش های غیر دلخواه بدنتان و ایجاد اندام جذاب هستند. برای راحت بودن در هنگام پوشیدن این زیر پوش ها مطمئن شوید که سایز مناسب را انتخاب نموده اید، نه زیاد تنگ و نه زیاد شل. گن به شما یاری می نماید که پیراهن هایی را بپوشید که پیش از این نمی توانستید بپوشید.

به حالت اندامتان توجه کنید

روش صحیح ایستادن بسیار مهم است. طرز ایستادن نامناسب اغلب مسئله ای شایع میان خانم هاست. با کمی توجه می توانید حالت مناسب را پیدا کنید، و این می تواند در حل برآمدگی شکمتان خیلی موثر باشد. به عنوان آغاز به طرز ایستادنتان توجه کنید. می توانید حالتتان را به سادگی با عقب بردن شانه ها در حالت ایستاده یا راه رفتن تا جایی که سفت شدن ماهیچه های شکمی تان را حس کنید ارتقا دهید. اگر به خودتان یادآوری کنید که حالت اندامتان را درست کنید می توانید ظاهر شکمتان را هم بهتر کنید. علاوه بر این می توانید آغاز به انجام ورزش چ هایی برای ماهیچه های شکم کنید و شکمی سفت تر و جذاب تر داشته باشید که در هر لباسی زیبا باشد.

گردآوری: گروه هفت گنج

منبع: هفت گنج
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 12763

به "چگونه برآمدگی شکم خود را پنهان کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه برآمدگی شکم خود را پنهان کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید