5 نکته درباره شکست رئال مقابل پاری سن ژرمن

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3 بر صفر مقابل پاری سن ژرمن باخت و زیدان، سرمربی تیم، اصلا از عملکرد تیمش و چیزی که دیده راضی نبوده است. او حتی درباره جزئیات مسائل تیمش هم شرح داده است و در 5 مورد از تیمش انتقاد نموده است که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

5 نکته درباره شکست رئال مقابل پاری سن ژرمن

اولین نکته که زیدان به آن اشاره نموده قدرت و محکم بازی کردن تیم است و مدعی شده گل سوم بازی همان چیزی را نشان داده که پاری سن ژرمن داشته و رئال نداشته است. تیم توخل دوندگی بیشتری داشته است و جنگندگی اش هم از رقیب بیشتر بوده است.

نکته دوم این بوده که از نظر زیدان اگر تیم قدرت نداشته باشد کار پیچیده خواهد شد. ادریسه گویه در میانه زمین برنده نبردها بود و به نظر از این بازیکن تعداد زیادی در زمین بود. او هر توپ از دست رفته ای را جمع کرد.

زیدان معتقد است تیمش هرگز درگیر بازی نشد و این نکته سوم است. به نظر او تیمش کل بازی و 90 دقیقه را نجنگید. این تیم خودش را باخته بود و دی ماریا و دوستانش هر کار خواستند کردند.

نکته چهارم زیدان این است که با بازیکنانی که دارند معمولا بیش از این موقعیت ایجاد می نمایند. اما در این بازی رئال حتی یک شوت هم به سمت دروازه حریف نزد و این در حالی است که کریم بنزما، ادن هازارد، خامس رودریگس و گرت بیل را در اختیار دارد.

نکته پنجم و آخر زیدان هم این است که تیم باید سرعت داشته باشد. او اصلا از ریتم تیمش راضی نبود و هرگز نه برای حمله کردن استارتهای خوبی داشتند و نه برای بازگشتن و دفاع کردن سرعتی بودند. معمولا هم به همین دلیل رئال در دفاع ضعیف عمل می کرد.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5217

به "5 نکته درباره شکست رئال مقابل پاری سن ژرمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 نکته درباره شکست رئال مقابل پاری سن ژرمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید