شمشیربازی

اعزام شمشیربازان به مسابقات جایزه بزرگ سئول بدون سرمربی!

به گزارش خبرنگاران، رقابت های شمشیربازی جایزه بزرگ کره جنوبی از جمله رویدادهایی است که نتایج و عملکرد شمشیربازان در آن در امتیاز المپیکی تأثیرگذار است. شمشیربازان اسلحه سابر ایران نیز در این مسابقات حضور دارند اما با شرایطی متفاوت نسبت به همواره.

11 شهریور 1400

گودال عمیق اختلاف کیانوش رستمی و رئیس فدراسیون ، حقی که نادیده گرفته شد، کاهش بودجه در انتظار وزنه برداری

کیانوش رستمی از سوی کمیته بین المللی المپیک بورسیه شده است و با توجه به بعضی محدودیت های اداری به خاطر تحریم، کمیته ملی المپیک به صورت ریالی این پول را در اختیار فدراسیون های ورزشی قرار داده است اما این فدراسیون هنوز پولی به رستمی پرداخت نکرده است.

23 مرداد 1400

ظرفیتهای تیروکمان باید فعال شود، برخی از نبود تجهیزات گلایه دارند

به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری در بازدید از فدراسیون تیراندازی با کمان گفت : فعالیت های فدراسیون نشان می دهد که مدیر فدراسیون با برنامه حرکت می کند و به او، هیئت رئیسه و هیئت های استانی تبریک می گویم.

15 مرداد 1400

مشکل سفر شمشیربازان ایران به جام جهانی مصر حل شد

به گزارش خبرنگاران، جام جهانی مصر ششمین مرحله رقابت های انتخابی المپیک در رشته شمشیربازی اسلحه سابر به حساب می آید که از آدینه 24 آبان ماه شروع شده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

16 دی 1398

از شمشیر زخم نخوردم ولی از دیگران خوردم

مجتبی عابدینی یکی از قهرمانان پرافتخار شمشیربازی است که برای همه قهرمانی هایش راستا سختی را پشت سر گذاشته؛ به قول خودش هیچ وقت از شمشیر زخم نخورده، اما از دیگران چرا.

12 شهریور 1398