آذری جهرمی:با متخلفین مزاحمت های انتخاباتی شدیدا برخورد می کنیم

به گزارش راه ساری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی نوشت: ارسال پیامک های انبوه و عضو کردن ناخواسته مردم در گروه ها و کانال ها توسط برخی از ستادهای انتخاباتی غیرقانونی است.

آذری جهرمی:با متخلفین مزاحمت های انتخاباتی شدیدا برخورد می کنیم

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتی درباره برگزاری انتخابات گفت: ارسال پیامک های انبوه و عضو کردن ناخواسته مردم در گروه ها و کانال ها توسط برخی از ستادهای انتخاباتی برای مردم آزاردهنده است، به طوری که مردم می پرسند شماره تلفن ما را از کجا آورده اند؟

وی اضافه نمود: ارسال پیامک انبوه توسط ستاد پایگاه های انتخاباتی برای مردم به عنوان حق الناس و خط قرمز این وزارتخانه است، به طوری که با متخلفین شدیداً برخورد خواهیم کرد که در این رابطه باید بگویم ستادهای انتخاباتی هر که می خواهند باشند، با شکایت در سامانه 195 توسط مردم این وزارتخانه موضوع را پیگیری خواهد کرد.

جهرمی در توئیت خود اضافه نمود: امروز از معاون رئیس سازمان تنظیم مقررات خواستم موضوع ارسال پیامک های انبوه و عضو کردن ناخواسته مردم در گروه ها و کانال ها توسط ستادهای انتخاباتی را پیگیری کند، چرا که انتخابات باید در فضایی برگزار شود که مردم بدون آزردگی خاطر و در آرامش کاندیداهای خود را انتخاب کنند.

واحدی: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8065

به "آذری جهرمی:با متخلفین مزاحمت های انتخاباتی شدیدا برخورد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی:با متخلفین مزاحمت های انتخاباتی شدیدا برخورد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید