آرش فرهادیان: با پیشنهاد عسکری یک مربی به کادرفنی تیم ملی تکواندو اضافه می گردد، قرار نیست سرپرست دبیری فدراسیون شوم

به گزارش راه ساری، آرش فرهادیان، مدیر سازمان تیم های ملی تکواندو گفت: در هفته های آینده با پیشنهاد عسکری و آنالیز کمیته فنی نفر دیگری به کادرفنی اضافه خواهد گردد.

آرش فرهادیان: با پیشنهاد عسکری یک مربی به کادرفنی تیم ملی تکواندو اضافه می گردد، قرار نیست سرپرست دبیری فدراسیون شوم

آرش فرهادیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، در خصوص نقدها اخیر از عملکرد فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی تکواندو در یک برنامه تلویزیونی گفت: هر کسی حق دارد انتقاد کند و طبیعتا مربیان تیم ملی نیز باید پاسخگو باشند. در برنامه تلویزیونی اخیر نیز دوستان نقدها خود را مطرح کردند و فریبرز عسکری نیز پاسخ خود را داد. اگر انتقاد سازنده است، باید از آن استفاده کرد، اما اگر خدایی ننموده جنبه تخریب داشته باشد که به نظر من تاثیر منفی خواهد داشت.

وی توضیح داد: به نظر من نیت همه دوستان خیر است و به دنبال یاری برای پیشرفت تکواندو هستند. مهدی بی باک نیز به عنوان یکی از منتقدان آن برنامه تلویزیونی جدا از مجموعه فدراسیون تکواندو نیست و مدتی سرمربی تیم ملی بوده است و در حال حاضر نیز به عنوان مشاور رئیس فدراسیون در امور فنی است. اگر انتقادی نیز مطرح شده است حتما در این زمینه بوده است که باعث سازندگی گردد.

مدیر سازمان تیم های ملی تکواندو در خصوص اینکه در مدت 9 ماه می توان نسبت به عملکرد عسکری ارزیابی دقیقی داشت، گفت: در حال حاضر به نظرم زمان مناسبی برای انتقاد نیست و باید به عسکری فرصت داد. عسکری مربی است که هم تجربه دارد و هم شناخته شده است. او به لحاظ مدیریت و اخلاقی نیز امتحان خود را پس داده است و شایستگی اش به عنوان یکی از بهترین مربیان حال حاضر کشور اثبات نموده است. باید به عسکری زمان داد تا موفقیت های بیشتری را کسب کند، هر چند که تا همین جا نیز کارنامه موفقی داشته است.

فرهادیان در خصوص نقدهای که به کمبود مربی در کادرفنی تیم ملی انجام شده است، گفت: این بحث مطرح شده است و خود عسکری نیز به دنبال اضافه کردن یک نفر دیگر به کادرفنی است. در این خصوص با رئیس فدراسیون تکواندو نیز صحبت کردیم و به امید خدا در هفته های آینده با پیشنهاد عسکری و آنالیز کمیته فنی نفر دیگری به کادرفنی اضافه خواهد گردد.

وی در خصوص شایعاتی که مبنی بر حضور او به عنوان جانشین محمد احسنی افروز در پست دبیری فدراسیون شنیده می گردد، بیان کرد: این یک گمانه زنی رسانه ای است و چنین بحثی مطرح نیست و صحبتی نیز مطرح نشده است. همانطور که بعضی رسانه های دیگر نیز پیش بینی کردند احتمال اینکه ظرف چند روز آینده سرپرست دبیری فدراسیون معرفی گردد وجود دارد و قطعا بنده نخواهم بود.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 951

به "آرش فرهادیان: با پیشنهاد عسکری یک مربی به کادرفنی تیم ملی تکواندو اضافه می گردد، قرار نیست سرپرست دبیری فدراسیون شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرش فرهادیان: با پیشنهاد عسکری یک مربی به کادرفنی تیم ملی تکواندو اضافه می گردد، قرار نیست سرپرست دبیری فدراسیون شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید