شروع فروش بلیت قطار های مسافری رجا برای نوروز سال 97 از فردا

به گزارش راه ساری، فروش بلیت قطار های مسافری رجا برای نوروز سال 97، همزمان به صورت اینترنتی و حضوری از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 15 بهمن ماه 96 شروع می گردد.

شروع فروش بلیت قطار های مسافری رجا برای نوروز سال 97 از فردا

محمدرضا شناسنده معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی گفت:

در روز یکشنبه 15 بهمن ماه 96، تنها فروش بلیت قطارهای مسافری محور تهران-مشهد عرضه خواهد شد و بلیت سایر محورها در ساعت 8 صبح روز دوشنبه 16 بهمن به فروش خواهد رسید.

شناسنده اضافه نمود:

بر اساس برنامه ریزی اجرا شده، برای محور تهران - مشهد روزانه 11 قطار و برای محورهای کمربندی منتهی به مشهد روزانه 16 قطار اختصاص یافته است و در مجموع تعداد 50 قطار بین شهری رجا روزانه به شهرهای مختلف کشور سیر خواهد داشت.

وی در ادامه اضافه نمود:

برنامه نوروزی سال 1397 این شرکت از 25 اسفند 96 شروع شده و تا 15 فروردین 97 ادامه دارد.

معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی گفت:

با توجه به ظرفیت ایجاد شده، هموطنان گرامی می توانند با برنامه ریزی مناسب و توزیع زمان سفرهای خود، به صورت غیرحضوری (اینترنتی، اپلیکیشن های گوشی های موبایل و تلفنی به وسیله شماره تلفن 1539) یا با مراجعه حضوری به نمایندگی های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور، اقدام به خرید بلیت نمایند.

معاون اجرایی رجا از هموطنان گرامی درخواست کرد به هنگام خرید حضوری بلیت قطارهای مسافری به منظور لزوم درج کد ملی و تاریخ تولد خود در برگه های بلیت، حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند و بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

وی تأکید کرد:

بلیت های غیرهمنام با کارت ملی مسافر dا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این گونه بلیت ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا گفت:

هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفر با قطارهای شرکت رجا شامل نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه اطلاع رسانی این شرکت با شماره تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.raja.ir مراجعه نمایند.

معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی اعلام کرد:

شماره پیامک 3000139 شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، نقدها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.

منبع: کجارو / mizanonline.ir
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14480

به "شروع فروش بلیت قطار های مسافری رجا برای نوروز سال 97 از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فروش بلیت قطار های مسافری رجا برای نوروز سال 97 از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید