آماده باش ستاد برف روبی در اولین بارش برف پاییزی

به گزارش راه ساری، شهردار منطقه 2 از آماده باش کامل نیرو های خدمات شهری نواحی 9 گانه با توجه به شرایط جوی و بارش اولین برف پاییزی اطلاع داد.

آماده باش ستاد برف روبی در اولین بارش برف پاییزی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حسن رحمانی، با اشاره به سفید پوش شدن ارتفاعات و نواحی شمالی منطقه 2 همزمان با بارش اولین برف پاییزی گفت: تمامی اکیپ های ستاد برف روبی منطقه همزمان با آغاز بارش برف در حالت آماده باش کامل برای خدمات رسانی هستند و همزمان تجهیزات و ماشین آلات سبک و سنگین نیز در محل های مذکور مستقر شده اند و با توجه به تداوم بارش در روز های آینده شهرداری منطقه دو در آماده باش کامل است.

وی با اشاره به استقرار 16 سایت برف روبی در سطح منطقه گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه سایت های برف روبی به صورت یک سایت مرکزی،9 سایت در نواحی و 6 سایت بزرگراهی جانمایی شده است.

شهردار منطقه 2 با بیان اینکه مخازن شن مخصوص در 450 نقطه از منطقه جانمایی شده است، گفت: برای استفاده شهروندان در زمان بارش در این نقاط کیسه مخصوص شن و نمک جانمایی شده تا شهروندان با معضل شاخصی در این خصوص روبرو نشوند.

رحمانی ادامه داد: پس از آنالیز ها و شناسایی نقاط حساس منطقه، مخازن در حاشیه معابر، رمپ و لوپ بزرگراهی و روی پل های ماشین رو جانمایی شده اند و اکیپ های ویژه برای نقاط پر بارش و حساس در هنگام برف به صورت مستمر در آمادگی کامل هستند.

وی اضافه نمود: همزمان با آغاز بارش ها و سفید پوش شدن ارتفاعات، شهرک ها و نواحی شمالی منطقه عملیات برف روبی در این محدوده آغاز شده است.

واحدی: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مرداد 1400 بروزرسانی: 12 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13101

به "آماده باش ستاد برف روبی در اولین بارش برف پاییزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش ستاد برف روبی در اولین بارش برف پاییزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید