آمادگی پلیس برای اجرای ماموریت های پایانی سال

به گزارش راه ساری، تهران (پانا) - فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به این که اقدامات پلیس بایستی مبتنی بر برنامه ریزی و ابتکار عمل باشد، بر لزوم اتخاذ سازوکارهایی در راستای صیانت از سلامت جسمی و روحی کارکنان تاکید نمود.

آمادگی پلیس برای اجرای ماموریت های پایانی سال

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در جمع معاونان ستادی و رؤسای پلیس های تخصصی با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی برای انجام و اجرای ماموریت های پایانی سال تاکید نمود: با اشراف کامل اطلاعاتی، اقدامات پیشگیرانه و پیش دستانه و توسل بر رویکرد مقتدرانه توأم با هوشمندی باید ماموریت ها را دنبال کنیم.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که اقدامات پلیس بایستی مبتنی بر برنامه ریزی و ابتکار عمل باشد، بر لزوم اتخاذ سازوکارهایی در راستای صیانت از سلامت جسمی و روحی کارکنان تاکید نمود و اضافه نمود: همزمان با شیوع ویروس منحوس کرونا، نه تنها وظایف و ماموریت هایمان را با قوت، قدرت و بدون تعطیلی انجام دادیم بلکه دوشادوش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر نهادهای متولی کوشش کردیم که زنجیره شیوع بیماری کرونا قطع گردد.

وی با اشاره به نقش اثربخش نیروی انتظامی در کاهش شیوع ویروس کرونا در کشور ادامه داد: اجرای بخش اعظمی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را عهده دار شدیم با این اعتقاد که اجرای این مصوبات اعم از اعمال محدودیت های ترددی را توأم با تدبیر و برنامه عملیاتی کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با قدرشناسی از آحاد فرماندهان و سبزپوشان نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا مرکز اعلام کرد: نیروی انتظامی در راستا رشد و پیشرفت است و موفقیت های روزافزون محصول کوشش آحاد فرماندهان، کارکنان و حمایت خانواده هایشان هستیم.

ویراپارس: ویراپارس: طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 مرداد 1400 بروزرسانی: 12 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14171

به "آمادگی پلیس برای اجرای ماموریت های پایانی سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی پلیس برای اجرای ماموریت های پایانی سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید