کلاس های درس دانشگاه امام صادق تا انتها سال مجازی برگزار می گردد

به گزارش راه ساری، دانشگاه امام صادق علیه السلام بیان کرد: کلاس های درس این دانشگاه تا خاتمه اسفندماه امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

کلاس های درس دانشگاه امام صادق تا انتها سال مجازی برگزار می گردد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه امام صادق علیه السلام، جلسه شورای آموزشی این دانشگاه در تاریخ 7 اسفند برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

متن کامل گزارش این جلسه بدین توضیح است:

با آرزوی سلامت و تندرستی برای آحاد ملت عزیز ایران اسلامی و امید موفقیت برای متولیان حوزه بهداشت و درمان در کنترل بیماری کرونا و اعلام آمادگی برای همکاری و همیاری در این رویداد ملی به اطلاع اساتید و دانشجویان گرامی می رساند با توجه به اهتمام دانشگاه امام صادق علیه السلام به سلامت، یادگیری و پژوهش دانشجویان و هماهنگی با تصمیمات وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان بدین وسیله بر اساس مصوبات جلسه مورخ 7 اسفند 98 شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مقرر شد :

1. با عنایت به ضرورت توجه به سلامت جسمی و روحی دانشجویان و خانواده های آنها و با توجه به دشواریهای اجرایی و ملاحظات بهداشتی برگشت دانشجویان از شهرستانها کلاس های درس دانشگاه تا انتها اسفندماه امسال با رعایت بندهای ذیل بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

2. اصل حضور و در دسترس بودن اساتید جهت پیگیری امور آموزشی و پژوهشی در دانشگاه مورد تاکید است.

3. ادارات حوزه آموزش دانشگاه تدبیری داشته باشند که با توجه به مصوبات نهادهای مرتبط به خصوص ستاد مرکزی مبارزه با کرونا و با همکاری سایر معاونتها، سیستم اداری آموزش دانشگاه بتواند به دانشجویان و اساتید خدمت رسانی کند.

4. جهت جبران تعطیلی ناخواسته، اولا تعطیلی هفته میان ترم لغو و به انتها نیمسال تحصیلی جاری نیز دو هفته آموزشی اضافه می شود.

5. برگزاری امتحانات میان ترم در این نیمسال اختیاری و با نظر استاد درس خواهد بود. زمان امتحانات میان ترم برای اساتیدی که بخواهند امتحان بگیرند متعاقبا اعلام خواهد شد.

6. اساتید می توانند به وسیله سامانه های آموزش مجازی نظیر سما و ... نسبت به برگزاری کلاسها به صورت مجازی اقدام نمایند. بدیهی است برگزاری کلاس های مجازی تا حداکثر سه هفته آموزشی جایگزین کلاس های حضوری استادان محترم خواهد شد.

7. جهت حفظ سطح علمی و پژوهشی دانشگاه معاونین محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده ها، مرکز زبان و پردیس خواهران، موظف هستند تا با ارتباط گیری با تک تک استادان در این نیمسال تحصیلی، نسبت به تعریف یک کار در حوزه پژوهشی، نوآوری و یا مطالعاتی برای دانشجویان و دریافت گزارش آن حداکثر تا ابتدای اردیبهشت ماه 99 و ارزیابی گزارشات دانشجویان جهت تخصیص بخشی از نمره ارزیابی دانشجو اقدام کرده و این اطلاعات را به وسیله سایتها و شبکه های رسمی اطلاع رسانی نمایند.

8. الزام بند قبل برای استادانی که از گزینه آموزش مجازی استفاده مینمایند به اختیار تبدیل می شود.

هم چنین تصمیم گیری در مورد نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه در جلسه روز پنجشنبه هیات رییسه دانشگاه انجام گرفته و اطلاع رسانی خواهد شد.

visaro.ir: ویزای تضمینی شینگن، ویزای کانادا تضمینی

sloblag.com: محفلی برای هم اندیشی

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8255

به "کلاس های درس دانشگاه امام صادق تا انتها سال مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های درس دانشگاه امام صادق تا انتها سال مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید