آمادگی 162 سایت برف روبی و 3سایت پشتیبان مجهز به تجهیزات لازم

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، مجتبی یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری مناطق22گانه شهر تهران که با حضور مدیران ارشد حوزه خدمات شهری، معاونین خدمات شهری مناطق و روسای ادارات پسماند شهر تهران برگزار گردید، گفت: 162سایت برف روبی متناسب با شرایط و وضعیت مناطق با نیروها و تجهیزات لازم در سطح شهر تهران و 3سایت پشتیبان در مناطق 22،15 و 1(شمال،جنوب و شمال غرب) برای خدمات رسانی در هنگام بارش احتمالی برف در آماده باش کامل هستند.

آمادگی 162 سایت برف روبی و 3سایت پشتیبان مجهز به تجهیزات لازم

یزدانی در ادامه اضافه کرد: تمامی سایت های برف روبی به نیروهای کارگری، تجهیزات و ماشین آلات برف روبی مجهز می باشند.

وی اضافه کرد: پیش بینی های لازم جهت اقدامات پیشگیرانه در راستای مدیریت بحران های احتمالی و نظارت بر فضاهای آسیب پذیر شهری در هنگام بارش باران و برف انجام شده است.

یزدانی در ادامه اضافه کرد:همچنین در همین راستا اقدامات لازم جهت هرس درختان و عملیات به زراعی درختان برای جلوگیری از شکسته شدن شاخه درختان در هنگام بارش سنگین برف و جمع آوری سرشاخه درختان انجام تا در این خصوص مسئله ای نداشته باشیم.

وی با بیان این که آبیاری مکانیزه و قطره ای باید در تمامی مناطق به شکل جدی دنبال گردد، اظهار کرد: همچنین با توجه به شرایط اقلیمی و محیطی تهران از گونه های گیاهی مقاوم و متناسب با شرایط هوایی تهران استفاده می گردد.

یزدانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کوشش مدیریت شهری در راستای کاهش حجم زباله های شهر تهران، گفت: درهمین راستا اقدامات خوبی در حال اجرا است و مرکز بازیافت و پردازش نخاله های ساختمانی و عمرانی با حضور دکتر افشانی شهردار محترم تهران افتتاح شد.همچنین سرشاخه درختان نیز از این پس به شکل مجزا جمع آوری و از آن استفاده خواهد شد و این اقدامات منجر به کاهش حجم زباله ها در مجموعه آرادکوه خواهد شد.

وی ادامه داد: بدین منظور یکی از برنامه های پیش روی ما استفاده از لاستیک های فرسوده جهت تبدیل به کفپوش و سرعت گیر می باشد که این اقدام نیز منجر به کاهش حجم زباله ها خواهد شد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 718

به "آمادگی 162 سایت برف روبی و 3سایت پشتیبان مجهز به تجهیزات لازم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی 162 سایت برف روبی و 3سایت پشتیبان مجهز به تجهیزات لازم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید