ابلاغ طرح فاصله گذاری هوشمند در خوزستان

به گزارش راه ساری، فرماندار اهواز گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند از روز های گذشته ابلاغ شده و نظارت بر اجرای این طرح نیز در اولویت کار دستگاه هایی نظیر تعزیرات، بهداشت، اماکن، ناجا، فرمانداری و شهرداری قرار گرفته است.

ابلاغ طرح فاصله گذاری هوشمند در خوزستان

به گزارش از ، جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند از روز های گذشته ابلاغ شده و نظارت بر اجرای این طرح نیز در اولویت کار دستگاه هایی نظیر تعزیرات، بهداشت، اماکن، ناجا، فرمانداری و شهرداری قرار گرفته است.

او با بیان اینکه تا به امروز 300 واحد صنفی متخلف به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمپ شدند اضافه کرد: برخی از اصناف بخصوص نانوایی ها و فروشگاه های مواد غذایی و میوه فروشی ها که به نسبت سایر اصناف محل اجتماع بیشتری هستند، نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند و همین امر موجب شیوع ویروس می شود.

عالمی نیسی بیان داشت: داشتن محلول ضد عفونی، دستکش و ماسک برای تمامی اصناف از ضرورت ها است و در صورت مشاهده غیر از آن، صنف مورد نظر پلمپ می شود و تیم های مختلف بازرسی به مناطق اعزام شده اند و بر اساس تقسیم کار، چهار گروه در شرق و چهار گروه نیز در غرب اهواز فعالیت خود را به صورت ویژه آغاز کرده اند.

فرماندار اهواز با بیان اینکه از ظرفیت بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه ها نیز در روز های آینده برای کنترل بازار استفاده می شود تا بتوانیم از شیوع ویروس به دلیل رعایت نکردن مسایل بهداشتی پیشگیری کنیم گفت: رسیدگی به تخلفات پزشکان بر عهده دانشگاه علوم پزشکی اهواز است، اما این مورد در ستاد مقابله با کرونا مطرح و به زودی بازرسانی برای پیگیری این تخلف از سوی دانشگاه به مطب پزشکان اعزام می شوند.

م

تور کیش: سفری هیجان انگیز به مروارید خلیج فارس

مجله سایه: گلچینی از بهترین های وب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8944

به "ابلاغ طرح فاصله گذاری هوشمند در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ طرح فاصله گذاری هوشمند در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید