اجازه بدرفتاری با سربازان را نمیدهیم ، موضوع سرباز بابلی در دست آنالیز است

به گزارش راه ساری، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل با اعلام اینکه این اداره در مورد نحوه بکارگیری و چگونگی رفتار با کارکنان وظیفه بسیار حساس است، گفت: با هرگونه بدرفتاری، برخورد ناشایست و خلاف مقررات برخورد می گردد.

اجازه بدرفتاری با سربازان را نمیدهیم ، موضوع سرباز بابلی در دست آنالیز است

به گزارش خبرنگاران، امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور در تبادل نظر با فارس در مورد چگونگی رفتار سازمان ها،نهادها و دستگاه های دولتی با کارکنان گفت: اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در مورد نحوه بکارگیری و چگونگی رفتار با سربازان بسیار حساس بوده و با هرگونه بدرفتاری احتمالی با سربازان، برخورد می نماید.

وی گفت: اداره های بازرسی و حفاظت در پادگان ها و مراکز آموزشی و دستگاه های مرتبط آماده انعکاس گزارش های سربازان در موارد مختلف بوده و اگر محرز گردد فردی با سربازی برخورد ناشایست و خلاف مقررات داشته باشد حتماً برخورد می کنیم.

امیر دریادار دوم رحیمی پورگفت: با پیگیری ها و دستورالعمل های ابلاغی تا به امروز تخلفات و رفتارهای نامناسب را بسیار کم شاهد بوده و مشکل خاصی نداشته ایم.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل درخصوص موضوع بدرفتاری با سرباز بابلی گفت:موضوع بابل در دست پیگیری است و اگر محرز گردد خطایی انجام شده است با فرد خاطی برخورد می گردد.

لازم به ذکر است؛ اخباری مبنی بر برخورد فیزیکی و بدرفتاری با یک سرباز امریه در یکی از دستگاه های دولتی در فضای مجازی در حال انتشار است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13135

به "اجازه بدرفتاری با سربازان را نمیدهیم ، موضوع سرباز بابلی در دست آنالیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجازه بدرفتاری با سربازان را نمیدهیم ، موضوع سرباز بابلی در دست آنالیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید